T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Materiały partnera | poniedziałek, 24 kwi, 2023 | komentarze 2

Prezent na roczek dla dziecka adekwatny do jego wieku

Pierwsze dwanaście miesięcy życia dziecka to ogromna przygoda zarówno dla solenizanta, jak i rodziców. Okres od narodzin do roczku zazwyczaj mija bardzo szybko – dopiero co tuliliśmy do siebie zwinięte w kłębuszek maleństwo, a tymczasem na kalendarzowym horyzoncie zbliżają się jego pierwsze urodziny. Świętowanie roczku to wydarzenie, do którego muszą się przygotować zarówno rodzice, jak i goście. Jaki prezent na roczek wybrać, aby okazał się on strzałem w dziesiątkę i zainteresował dziecko?

Dzieciaki znajdujące się na tym etapie nie mają zbyt wielu wymagań; wysoce skomplikowane, błyszczące o głośne zabawki są w tym przypadku wyjątkowo niewskazane – mogą one wystraszyć solenizanta lub przekraczać jego aktualne możliwości motoryczne. W wirze propozycji postanowiliśmy wybrać te przedmioty, które są najchętniej kupowane właśnie jako prezent na roczek. Poniżej prezentujemy nasze wybory.

Świnka skarbonka, czyli pierwsze konto oszczędnościowe solenizanta

Już od samych początków dobrze jest uczyć najmłodszych oszczędności i szacunku do pieniądze. Nic nie pomoże w tym lepiej niż świnka skarbonka. Ten oryginalny upominek na pewno zainteresuje dziecko swoim zwierzęcym kształtem, a jego wykorzystanie jest w stanie sprawić nie lada frajdę – karmiąc świnkę monetami, dziecko rozwija swoją motorykę, a także uczy się oszczędzać. Prezent na roczek powinien być bezpieczny dla dziecka. Sklep Murrano oferuje awangardową świnkę skarbonkę, której nie trzeba rozbijać! Odkręcany ryjek pozwala swobodnie kontrolować oszczędności, zaś fakt, że figurka wykonana jest z polietylenu, a nie porcelany czy szkła sprawia, że stanowi przedmiot przyjazny dziecku.

Zabawki dla dziecka - świnka skarbonka

Bajkowy prezent na roczek – książka pełna opowieści!

Gdybyśmy mieli wymienić wszystkie korzyści związane z czytaniem dzieciom już od samego początku ich życia, na wyliczanie nie starczyłoby nam palców jednej ręki. Księga pełna znanych baśni i bajek zaangażuje rodzica do wspólnego spędzania czasu ze swoim dzieckiem. W trakcie, gdy mama lub tata będą czytać na głos kolejne przygody bohaterów, maluch będzie mógł poświęcić czas na oglądanie pięknie ozdobionych kart opowieści, z zapartym tchem śledząc losy kolejnych bohaterów. Razem z dzieckiem przekonaj się, dlaczego babcia z historyjki ma takie wielkie oczy i czy chatka z piernika w rzeczywistości nie jest pułapką na głodne, zagubione dzieci. Uważajcie na złą królową i razem prześledźcie losy najmniejszej dziewczynki na świecie – godziny spędzone na czytaniu dziecku z pewnością wywrą pozytywny wpływ na jego rozwój w przyszłości.

Książka Czerwony Kapturek - prezent dla dziecka na roczek

Prezent na roczek z dedykacją jako pamiątka na całe życie

Baza prezentów na roczek stale powiększa się o kolejne produkty, a każdy z nich wygląda dla ciebie prawie identycznie? Zadbaj o to, by twój prezent na roczek wyróżniał się wśród innych podarunków dla dziecka, nanosząc na niego grawer czy osobisty nadruk. Spersonalizowane niespodzianki to oryginalne, zabawne i często wpadające w pamięć rzeczy, które przez dłuższy czas będą przypominać o niedawnym świętowaniu pierwszego roku życia dziecka. Sklep Murrano oferuje opcję personalizacji wszystkim klientom, którym zależy na tym, by podkreślić charakter wybranego przez nich prezentu dla bliskiej osoby. Usługa zawarta jest już w cenie, przez co obdarowujący jest w stanie odgórnie zaplanować budżet na prezent. Niech świętowanie pierwszego roku życia dziecka będzie wyjątkowe – w otoczeniu najbliższych i mnóstwa trafionych prezentów!

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (2)

  • anika
    czwartek, 4 maj, 2023, 11:48:28 |

    Na roczek swojej córci zamawiałam nową pościel z sensillo i kilka nowych sukienke. Zabawek już i tak ma bardzo dużo

  • Dekoder
    środa, 24 maj, 2023, 17:37:32 |

    Młody na zdjęciu nie wygląda na zachwyconego xD

Skomentuj