T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | czwartek, 15 cze, 2023 |

Ruszają zajęcia dla młodzieży Summer Squad w Organic Fitness!

Organic Fitness rusza z zajęciami Summer Squad! Rozpoczęła się przedsprzedaż na dedykowany młodzieży w wieku od 12-15 lat cykl zajęć wakacyjnych.

Młodzież coraz częściej szuka różnorodnych form ruchu i chce aktywnie spędzać czas. W odpowiedzi na tę potrzebę oraz bezpośrednie zapytania młodzieży i rodziców o możliwości treningu na siłowni sieć klubów Organic Fitness w wakacje uruchamia SUMMER SQUAD. Są to zajęcia prowadzone w grupach maksymalnie 20 osobowych co najmniej 2 razy w tygodniu. W takiej formie młodzież ma możliwość nie tylko rozwijania swojej sprawności fizycznej ale również integracji z rówieśnikami i nawiązywania nowych relacji.

Summer Squad w Organic Fitness!

Summer Squad w Organic Fitness!

Do końca czerwca zajęcia oferowane są w promocyjnej cenie 129 zł za karnet miesięczny.

Po więcej informacji o zajęciach zapraszamy na https://organicfitness.pl/summersquad/

Czym jest SUMMER SQUAD?

Organic Summer Squad to zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone przez profesjonalnego trenera. Mają formę treningu obwodowego i są prowadzone na strefach funkcjonalnych oraz salach fitness w naszych klubach. Celem tych zajęć jest:

  • poprawa sprawności,
  • wzmocnienie mięśni, kondycji i wydolności,
  • kształtowanie prawidłowej postawy ciała.

Różnorodność ćwiczeń, charyzma prowadzących i niepowtarzalna atmosfera, z której znane są nasze kluby, sprawią, że to lato będzie wyjątkowe!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Organic Fitness to sieć 8 klubów. Zapisać na zajęcia można się do dowolnego klubu. Poznańskie kluby zlokalizowane są w następujących miejscach:

Galeria Dębiec
ul. 28 Czerwca 1956 r. 384

Pasaż Rondo
ul. Zamenhofa 133

Malta House
ul. Baraniaka 6

Evergreen
ul. Jutrzenka 8

Organic Fitness to miejsce wszystkich! Oprócz młodzieży również seniorzy znajdą dla siebie zajęcia w szerokim wachlarzu zajęć grupowych. Nawet dzieci w wieku od 4 do 9 lat mogą ćwiczyć pod okiem animatora w klubie podczas gdy rodzice ćwiczą na zajęciach grupowych.

Organic Summer Squad

Organic Summer Squad

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj