Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | piątek, 4 sie, 2023 |

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu oferuje najwyższej klasy samochody używane

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu ma powód do dumy! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę o samochody używane. Teraz, każdy zainteresowany zakupem auta z drugiej ręki może być pewien, że otrzyma pojazd z najwyższej półki, skrupulatnie sprawdzony przez specjalistów z serwisu.

Zakup samochodu używanego może być nieco ryzykowny, jednak klienci salonu Volkswagen Berdychowski mogą spać spokojnie. Wszystkie auta pochodzące z rynku wtórnego są poddawane rygorystycznym i kompleksowym badaniom, aby upewnić się, że spełniają najwyższe standardy jakości. Wykwalifikowani mechanicy serwisu dokładają wszelkich starań, aby potencjalny nabywca otrzymał pojazd w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym.

Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają – mówi Adam Michalak, kierownik działu sprzedaży samochodów używanych w salonie VW Berdychowski. Dlatego każde auto używane, które trafia do naszej oferty, jest szczegółowo sprawdzane. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że kupują nie tylko markę naszego salonu, ale także gwarancję wysokiej jakości używanego samochodu.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup samochodu używanego w salonie Berdychowski, mogą liczyć na wsparcie profesjonalnego zespołu sprzedawców. Doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji na temat dostępnych pojazdów oraz pomogą w wyborze modelu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Dane kontaktowe do sprzedawców:
• Dawid Gawłowski tel. kom: 519 135 126 e-mail: gawlowski@berdychowski.com.pl
• Rafał Zamiara tel. kom.: 609 696 560 e-mail: zamiara@berdychowski.com.pl
• Łukasz Idczak tel. kom.: 605 408 250 e-mail: idczak@berdychowski.com.pl

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu Volkswagen Berdychowski w godzinach:
• Pon. – pt. 8.00 – 18.00
• Sobota 8.00 – 16.00
Tel.: 61 827 31 00

Strona internetowa: https://berdychowski.dealer.volkswagen.pl/
Oferta: https://berdychowski.otomoto.pl/
E-mail: firma@berdychowski.com.pl

Zapraszamy również do odbycia wirtualnego spaceru po serwisie pod adresem: https://goo.gl/maps/2f2b5ztMc9tapVZs6

Salon Volkswagen Berdychowski to idealne miejsce dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy poszukują jakości i niezawodności, jakie oferuje marka Volkswagen. Oferując również pojazdy używane, podnoszą poprzeczkę i udowadniają, że luksus i dbałość o klienta nie muszą wiązać się z cenami nowych aut. Przekonaj się sam i odwiedź salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu już dziś!

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu

Salon Volkswagen Berdychowski w Poznaniu

Skomentuj