Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 30 lis, 2023 | 1 Komentarz

Tego jeszcze nie było: w styczniu wielkie siatkarskie święto w Mosinie!

Mosińskie K.S. Orły zapraszają na wielkie sportowe wydarzenie! Już na początku stycznia w Mosinie odbędzie się turniej siatkówki. Organizatorzy zapraszają także lokalne firmy do współorganizowania tego wydarzenia.

K.S. Orły Mosina wraz z OSiR Mosina oraz Burmistrzem Gminy Mosina będą organizatorami i gospodarzami święta siatkówki, które już w styczniu zagości na naszych halach przy Szkolnej i Krasickiego. Noworoczny Turniej o Puchar Prezesa K.S. Orły Mosina to nowatorskie przedsięwzięcie na ogromną skalę, jakiego w naszych stronach chyba jeszcze nie było. Gościć będziemy zespoły lokalne, jak i te z dalszych zakątków Polski. Przed nami dwa dni intensywnego grania, 74 spotkania siatkarskie, dwie kategorie rozgrywek, dwie hale sportowe i pięć boisk, na których rozegrane zostaną te spotkania. To wszystko razem sprawia, że Mosina w dniach 6-7 stycznia 2024 r. stanie się wielkopolską stolicą siatkówki.

Nie może Was zabraknąć, by czerpać pełnymi garściami z tego wyjątkowego wydarzenia i swoją obecnością wesprzeć siatkarzy!

Prezes Klubu zaprasza również lokalne firmy i instytucje do wsparcia tej inicjatywy z nadzieją, że jest to pierwsze z wielu podobnych wydarzeń, które zagoszczą na nasze rodzime parkiety. Szlak przetarł już pierwszy sponsor: Dobre Oko Mosina Optyk Optometrysta. Pani Marii Janiak, która postanowiła wesprzeć naszą inicjatywę, serdecznie za to dziękujemy i mamy nadzieję, że za jej przykładem pójdą inne instytucje oraz firmy z naszych okolic. Kontakt w sprawie współpracy: 669 152 512.

By dowiedzieć się więcej, obserwujcie profile społecznościowe zespołu K.S. Orły w najbliższych tygodniach!

Turniej siatkarski - plakat.

Turniej siatkarski – plakat.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    czwartek, 30 lis, 2023, 14:08:57 |

    Super sprawa. Gratuluję pomysłu!

    2
    2

Skomentuj