Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 2 mar, 2023 | komentarze 3

Trwają poszukiwania 35-latka ze Śremu [zakończone]

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Służby odnalazły ciało zaginionego mężczyzny.

W niedzielę, 26 lutego, media społecznościowe obiegła informacja o zaginięciu 35 latka ze Śremu. Mężczyzna ostatni raz był widziany w klubie „Tropicana” w Śremie w nocy z soboty na niedzielę.

Jak informuje Tydzień Ziemi Śremskiej, aktualnie strażacy z JRG oraz ochotnicy z Mosiny przeszukują stawek w Parku Miejskim Śremskich Odlewników.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w okolicach 1 w nocy w niedzielę w lokalu Tropicana w Śremie przy ulicy Chłapowskiego. Był ubrany w granatową kurtkę RedBull z czerwonymi emblematami Formuły 1, granatowe dżinsy, ciemny golf oraz skórzane buty.

Mężczyzna ma około 185 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie, ciemne włosy oraz ciemny zarost (broda i wąsy). Zaginiony mężczyzna był w lokalu ze znajomymi. – Jędrzej nagle im zniknął – wyjaśnia portalowi Tydzień Ziemi Śremskiej Krzysztof Sarnowski, brat zaginionego. – Sądzili, że poszedł do domu, ale nie pożegnał się. Jego telefon jest wyłączony. Do domu miał zaledwie kilkaset metrów – tłumaczy.

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje w sprawie, proszony jest o kontakt ze śremską policją: 47 77 342 11. Można też bezpośrednio skontaktować się z rodziną zaginionego:
782 135 232 – żona Klaudia,
503 160 079 – mama Katarzyna,
501 225 988 – brat Krzysztof.

AKTUALIZACJA #1: Portal srem.naszemiasto.pl potwierdza: „27 lutego do Śremu przyjechała Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie, która miała pomóc śremskim strażakom i policjantom w poszukiwaniach. Od około godz. 10.00 nurkowie rozpoczęli przeszukiwanie stawu w parku Odlewników. W pracy pomagał im m.in. sonar. Z naszych informacji wynika, że przeszukiwanie stawu zakończyło się około godz. 12.00. Nurkowie nie odkryli w stawie ciała śremianina. Wobec czego poszukiwania mężczyzny nadal trwają.”

AKTUALIZACJA #2: W środę 1 marca zaginiony mężczyzna został odnaleziony. Jego ciało, dzięki prowadzeniu poszukiwań z użyciem sonaru, wyłowiono z jednego ze stawów przy ul. Staszica w Śremie. Na miejsce wezwany został prokurator i technicy kryminalistyczni. – Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie – informuje Ewa Kasińska, rzecznik prasowa śremskiej komendy policji. Przyczynę śmierci, co było przyczyną śmierci 36-latka ma ustalić sekcja zwłok.

Zakończono poszukiwania 36-latka ze Śremu. Przyczynę śmierci ma ustalić sekcja zwłok

Zakończono poszukiwania 36-latka ze Śremu. Przyczynę śmierci ma ustalić sekcja zwłok

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

 • lol
  poniedziałek, 27 lut, 2023, 11:03:06 |

  Znajdźcie sobie bardziej wiarygodne źródło informacji ze Śremu jak np Tygodnik Śremski.
  Powołując się na Tydzień ziemi rozpowszechniacie nieprawdę i pomyłki

  3
  8
 • Ada
  poniedziałek, 27 lut, 2023, 11:09:03 |

  Po co wy te dziennikarskie hieny cytujecie?

 • Dfhjk
  środa, 1 mar, 2023, 18:33:52 |

  Już znaleziony

Skomentuj