Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 6 paź, 2023 | 1 Komentarz

Uwaga! Mężczyzna jeździ za uczennicami

Dyrektor Zespołu Szkół w Krośnie, Karina Rzepecka, w prywatnej wiadomości do rodziców, poinformowała, że w okolicach tamtejszej szkoły pojawił się podejrzany mężczyzna w samochodzie. Świadkowie donoszą, że mężczyzna śledzi uczennice, co wywołuje ogromne zaniepokojenie.

– Szanowni Państwo, otrzymałam informację, że w okolicach szkoły zauważa się mężczyznę w samochodzie, który jeździe za uczennicami. Z informacji wynika, że sprawa jest zgłoszona na Policję, ale proszę o ostrożność – poinformowała rodziców w prywatnej wiadomości dyrektor Zespołu Szkół w Krośnie, Karina Rzepecka.

Wczoraj informowaliśmy o podobnym zdarzeniu. Pod Szkołą Podstawową w Daszewicach kręcił się nieznany mężczyzna. Obserwował teren wokół szkoły i przestraszył jedną z uczennic. Nie wiadomo, czy chodzi o tą samą osobę.

Bądźmy wspólnie czujni i dbajmy o bezpieczeństwo naszych najmłodszych mieszkańców. Oby oba przypadki zostały jak najszybciej wyjaśnione, a sprawcy zostali schwytani.

Zachowajmy czujność.

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    sobota, 7 paź, 2023, 8:04:26 |

    Pierdoły. Jedna pani drugiej psni…

Skomentuj