Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 14 cze, 2023 |

Wielki festyn dla Jasia już w piątek!

Szukacie planów na ten piątek? Nie szukajcie, już znaleźliście! Na boisku szkolnym przy ulicy Krasickiego odbędzie się wielki piknik. Będzie mnóstwo atrakcji: wielki grill, byk rodeo, animacje dla dzieci, wystawa historyczna i wielka loteria fantowa. A wszystko w szczytnym celu – dla Jasia!

Piknik jest otwarty dla wszystkich. W godzinach od 14 do 18 całe boisko wypełni się licznymi atrakcjami. Nie bierzcie ze sobą jedzenia: na miejscu prężnie działać będzie ogromna kawiarenka, z wypiekami przygotowanymi przez rodziców, gdzie za dowolny datek do puszki będzie można zjeść naprawdę wiele słodkich pyszności, a także pajdę chleba ze smalcem. Chcesz korzystać z atrakcji? Wrzuć 10 zł, baw się, a być może uda Ci się wylosować w loterii fantowej rower, Lego, słuchawki, hulajnogę i wiele innych fantów.

Wszystkie datki z puszek przeznaczone są na rehabilitację dla Jasia Grzesiewskiego, o którym pisaliśmy w ubiegłym miesiącu.

Część atrakcji dla najmłodszych: bańki mydlane, tatuaże i zabawy z animatorami są całkowicie za darmo. – Zabierz rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, dzieci, rozmienioną gotówkę i bawcie się, pomagając Jasiowi! – zapraszają organizatorzy.

Festyn dla Jasia - plakat.

Festyn dla Jasia – plakat.

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj