Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | środa, 23 sie, 2023 |

Zakłady Clout MMA. Porady dla początkującego typera

Freak fight to nietypowe walki, często pomiędzy zawodnikami z różnych dziedzin sportowych lub celebrytami. Dokładnie tak samo wygląda to w przypadku nowej na polskim rynku gali, czyli Clout MMA, która debiutowała 5 sierpnia na warszawskich Torwarze i już mówi się o kolejnych edycjach. Co warto wiedzieć o zakładach na Clout MMA oraz w jaki sposób zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej? Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółowych informacji.

Co warto wiedzieć o Clout MMA?

Clout MMA to nowa federacja organizująca freak fighty, działająca pod przywództwem Sławomira Peszki oraz Lexy Chaplin. Cieszy się dużym rozgłosem od momentu, aż ogłoszono nazwiska pierwszych osób biorących udział w gali. Walką wieczoru była bowiem potyczka Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem, w której Fonfara wygrał w pierwszej rundzie. Natomiast tzw. co-main event to rywalizacja Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajtą wygrana przed Bartmana w drugiej rundzie.

Widownia była na tyle duża, że kibice już czekają na wyznaczenie kolejnego terminu walk.

Co można obstawiać w zakładach Clout MMA?

W praktyce zakłady Clout MMA to przede wszystkim typowanie:

  • zwycięzcy danej walki,
  • tego, czy w walce będzie remis,
  • czy potyczka zakończy się w pierwszej rundzie, czy nie,
  • ile będzie rozegranych rund,
  • czy walka zostanie zakończona na punkty, czym może decyzją sędziów,
  • czy walka zakończy się w ciągu 60 sekund od momentu rozpoczęcia pierwszej rundy.

Wariantów jest jak widać wiele i można obstawiać zarówno kupony SOLO (na jedno zdarzenie), jak i AKO (zakumulowane) oraz MAXI KOMBI (systemowe).

Typy i kursy na Clout MMA – o czym trzeba pamiętać?

Własne typy na Clout MMA najlepiej ustalać po dogłębnej analizie, nie zaś na podstawie emocji. Trzeba przede wszystkim przeanalizować sylwetki zawodników biorących udział w gali, ich doświadczenie (często sportowe i niekoniecznie w walkach), a także sposób, w jaki przygotowują się do swoich rywalizacji.

Trzeba też oczywiście sprawdzać, jak do walk podchodzą bukmacherzy, czyli analizować bieżące kursy i to, kto jest według nich faworytem lub czy może kursy są bardzo wyrównane. Przy tym należy mieć na uwadze, że oczywiście wysoki kurs to potencjalnie duża wygrana, ale jednocześnie także znacząco wyższe ryzyko przegranej. Stąd też wielu typerów decyduje się na kupony AKO, czyli zakumulowane, z wieloma wydarzeniami o niższych kursach. Oczywiście w ich przypadku również jest ryzyko nietrafienia. Jednak jeśli kupon został dobrze przemyślany, to daje także szansę na powodzenie.

Trzeba także pamiętać, że zakłady to zawsze ryzyko i mogą uzależniać. Dlatego dedykowane są wyłącznie dla osób pełnoletnich, które zdają sobie sprawę z tego, z czym dokładnie się one wiążą. Dodatkowo typowanie jest legalne wyłącznie wtedy, gdy korzystamy z ofert legalnie działających firm bukmacherskich. Ich wykaz można sprawdzić online, m.in. na stronie Ministerstwa Finansów. Dla własnego bezpieczeństwa rekomendujemy też ustalenie budżetu na grę. Dzięki temu będzie można zmniejszyć ryzyko negatywnego wpływu ewentualnych przegranych na własny budżet.

Zakłady Clout MMA budzą duże emocje i z pewnością tak też będzie w przyszłości. Do typowania trzeba jednak zawsze dobrze się przygotować, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i czerpać z obstawiania jak najwięcej przyjemności.

Na ringu MMA

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj