Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 30 paź, 2023 | komentarze 3

Zmarł Andrzej Woźniak, były komendant Straży Miejskiej w Mosinie

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Woźniaka, żołnierza, wieloletniego strażnika miejskiego, byłego komendanta Straży Miejskiej w Mosinie. Andrzej Woźniak odszedł od nas 28 października 2023 roku, pozostawił po sobie trwały ślad w historii naszej lokalnej społeczności.

Pogrzeb ś.p. Andrzeja Woźniaka odbędzie się w piątek, 3 listopada, o godzinie 10:00 (msza św.) w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Krośnie.

Andrzej Woźniak pełnił funkcję komendanta Straży Miejskiej w Mosinie przez wiele lat, wnosząc cenny wkład w bezpieczeństwo i poprawę warunków życia mieszkańców naszej gminy. Jego oddanie służbie publicznej, profesjonalizm oraz zaangażowanie w działalność społeczną zdobyły mu szacunek i uznanie wśród mieszkańców Mosiny.

Przed objęciem stanowiska komendanta Straży Miejskiej, w latach 1992-1998 pełnił funkcję dowódcy 31 Dolnośląskiego Batalionu Radiotechnicznego. To doświadczenie sprawiło, że potrafił skutecznie zarządzać i organizować pracę straży miejskiej w naszej gminie, w której pracował jeszcze przez wiele lat.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy najszczersze wyrazy współczucia. Andrzej Woźniak pozostanie w naszej pamięci jako człowiek oddany lokalnej społeczności, który poświęcił całe swoje życie w służbie innym.

Zachęcamy mieszkańców do dzielenia się swoimi wspomnieniami o Śp. Andrzeju Woźniaku, aby uczcić jego pamięć oraz docenić jego wkład w rozwój Mosiny.

Śp. Andrzej Woźniak

Śp. Andrzej Woźniak

Dzieci w siedzibie straży miejskiej w Mosinie

Andrzej Woźniak podczas spotkania z dziećmi w dawnej siedzibie Straży Miejskiej (2012 r.)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

 • Płotka
  wtorek, 31 paź, 2023, 16:23:12 |

  Requiem aeternam dona ei, Domine, et lux perpetua luceat ei.
  Requiescat in pace. Amen.

 • Gość
  sobota, 4 lis, 2023, 22:42:16 |

  [Komentarz ukryty, zawierał treści: wulgarne i powszechnie uważane za obelżywe (red.)]

 • Mieszkaniec
  niedziela, 5 lis, 2023, 23:07:55 |

  Do anonim
  Licz się ze słowami prostaku! Zero szacunku nawet dla zmarłych!

Skomentuj