Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | poniedziałek, 22 sty, 2024 |

Masz uwagi do rozkładu jazdy pociągów? Podziel się nimi!

Od początku stycznia trwa badanie potrzeb przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym dla pasażerów korzystających z Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Uwagi zgłaszane przez pasażerów będą analizowane i uwzględniane w rozkładzie jazdy 2024/2025. Co warto zmienić w rozkładzie jazdy pociągów?

Jak tłumaczą pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, przeprowadzane badanie jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom różnych grup pasażerów oraz środowisk i samorządów lokalnych. Przekazywane uwagi mają odnosić się do obecnego rozkładu jazdy, a zmiany wprowadzone zostaną w nowym rozkładzie, obowiązującym od 15 grudnia 2024 r.

Mieszkańcy w komentarzach w mediach społecznościowych wymieniają między innymi zbyt krótkie składy w godzinach szczytu czy brak nocnego pociągu wyjeżdżającego z Poznania w kierunku Leszna.

Krótką ankietę można wypełnić pod adresem: www.cloud.umww.pl.
Ankieta będzie aktywna do 31 stycznia.

Drodzy Czytelnicy!
Jak oceniacie funkcjonowanie kolei na naszej linii kolejowej E59?
Co warto zmienić, by zachęcić Was do częstszego sięgania po ten środek transportu?

PKM - Poznańska Kolej Metropolitalna - pociąg osobowy na trasie

PKM – Poznańska Kolej Metropolitalna – pociąg osobowy na trasie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj