Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 13 maj, 2024 | komentarze 2

Rusza pomoc po wielkiej tragedii. Zbiórka na odbudowę domu w Puszczykowie

W nocy z 10 na 11 maja w Puszczykowie przy ulicy Gwarnej doszło do pożaru domu, w wyniku którego zginął Tymon, ojciec trzech dziewczynek w wieku trzech, pięciu i siedmiu lat. Utworzono zbiórkę pieniężną na wsparcie odbudowy domu rodziny Tymona. Gorąco zachęcamy do pomocy.

W odpowiedzi na dramatyczną sytuację, przyjaciel rodziny, Piotr, zorganizował zbiórkę pieniężną. Celem jest zabezpieczenie podstawowych potrzeb życiowych rodziny oraz odbudowa ich domu.

Osoby chcące wspomóc rodzinę Michalskich z Puszczykowa mogą wpłacać darowizny na zorganizowaną zbiórkę. Szczegóły można poznać w opisie lub kontaktując się bezpośrednio z organizatorem.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Hmm..
  poniedziałek, 13 maj, 2024, 11:36:33 |

  Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania, że potrzebna jest zbiórka, czy ubezpieczenie było tak małe, że nie pokryje strat?

  3
  11
  • ooz
   poniedziałek, 13 maj, 2024, 17:19:39 |

   A może wypłata odszkodowania to jest proces, który ciągnie się latami, aby dojść do tego, aby ubezpieczyciel wypłacił pełną kwotę? A co w tym czasie? Dom ma stać niezabezpieczony i niszczeć jeszcze bardziej? A gdzie mają przez te kilka lat mieszkać poszkodowani? Czasem warto pomyśleć zanim się coś napisze.

   15
   1

Skomentuj