Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 25 kwi, 2024 |

Spotkanie Wiosenne – drzwi otwarte SOSW w Mosinie

Na terenie Mosińskiego Ośrodka Kultury odbyło się organizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Spotkanie Wiosenne.

18 kwietnia w ramach Spotkania Placówka zorganizowała coroczne drzwi otwarte, podczas których można był porozmawiać z pracownikami Ośrodka, specjalistami, terapeutami, a także z psychologiem i pedagogiem szkolnym na temat prowadzonych w Ośrodku terapii i zajęć rehabilitacyjnych. Spotkanie było okazją do zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjno-terapeutyczną Placówki, z organizacją pracy w Ośrodku i nowoczesnymi metodami oraz środkami stosowanymi w Placówce w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Spotkanie było także pokazem umiejętności i osiągnięć wychowanków Ośrodka, którzy zaprezentowali przygotowane wraz z opiekunami przedstawienie p.t. Wiosenne porządki. Imprezie towarzyszyła wystawa zdjęć oraz wytworów wykonanych przez uczniów w ramach zajęć warsztatowych.

Licznie przybyli rodzice najpierw podczas przedstawienia podziwiali talenty swoich dzieci, a następnie odwiedzili salę kolumnową Mosińskiego Ośrodka Kultury, aby porozmawiać z kadrą Placówki i uzyskać odpowiedzi na interesujące ich zagadnienia.

Wiosenne Spotkanie uświetnił swoim występem znany muzyk artysta Tomasz Dolski, który wykonał koncert skrzypcowy do muzyki filmowej.

Źródło, zdjęcia: Ewa Malinowska, powiat poznański

Tomasz Dolski - koncert skrzypcowy do muzyki filmowej

Tomasz Dolski – koncert skrzypcowy do muzyki filmowej

Drzwi otwarte SOSW w Mosinie Drzwi otwarte SOSW w Mosinie Drzwi otwarte SOSW w Mosinie Drzwi otwarte SOSW w Mosinie Drzwi otwarte SOSW w Mosinie Drzwi otwarte SOSW w Mosinie Drzwi otwarte SOSW w Mosinie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj