Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 3 sty, 2024 |

Styczniowy numer GMP w punktach sprzedaży!

Kolejne 365 dni za nami, a nowe 366 właśnie się rozpoczęło. O czym piszemy w najnowszym numerze?

Nowy rok jest jak zeszyt z pustymi kartkami, które zostaną zapisane planami, obietnicami i postanowieniami. Nie zawsze łatwo je zrealizować. Jedną z osób, które zawzięcie spełnia swoje plany jest Wiesia Kędziora, sołtyska Świątnik. Pełna energii i wigoru kobieta kocha bieganie oraz inne sporty. Choć czasu ma tyle, co każdy inny człowiek, potrafi wygospodarować potrzebne godziny dla społeczności swojej miejscowości.

Piszemy o finansach gminy: budżecie Mosiny i Puszczykowa, o kolejnych perypetiach wokół ulicy Sikorskiego w Rogalinku oraz „autobusach pomnikach”, jak nazwał tabor gminnych spółek radny na sesji budżetowej. Zapraszamy także do zapoznania się z materiałem o harcerskiej wystawie w Galerii Sztuki a także nietypowej książce, która wyszła spod pióra lokalnego artysty. Sporo miejsca poświęcamy też wymianie kopciuchów, bo to wciąż gorący temat dla wielu mieszkańców.

W numerze przeczytacie również o problemach mieszkańców ulicy Bocznej w Krośnie i planowanym „uspokojeniu ruchu” na tym odcinku.

Z okazji rozpoczynającego się 2024 roku życzymy Państwu pomyślności. Niech będzie to czas nowych możliwości oraz spełnienia planów i pragnień, a każdy dzień wypełnia zdrowie, radość oraz harmonia.

GMP - styczeń 2024.

GMP – styczeń 2024.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj