Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 14 maj, 2024 |

Trzecia Edycja Gry Wiejskiej „Zagadki Rogalinka – Czytelnicy na Tropie”

Z okazji Tygodnia Bibliotek, Biblioteka w Rogalinku wspólnie z Mosińską Biblioteką Publiczną oraz Szkołą Podstawową im. Prof. Adama Wodziczki zapraszają do udziału w niezwykle ciekawej grze terenowej. Gra oprowadzi uczestników przez najciekawsze zakątki Rogalinka.

Zabawa „Zagadki Rogalinka – Czytelnicy na Tropie” to świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu oraz odkrywania lokalnych atrakcji. Aby wziąć udział w grze, wystarczy zgłosić się do głównego wejścia Biblioteki w Rogalinku przy ulicy Poznańskiej 19, aby odebrać kartę uczestnictwa dostępną w godzinach otwarcia placówki.

W ramach gry, uczestnicy zostaną poproszeni o odwiedzenie wyznaczonych miejsc i wykonanie tam ukrytych zadań. Zadania można realizować w dowolnej kolejności, bez presji czasu, co sprawia, że gra jest przyjemnym spacerem odkrywczym po Rogalinku.

Za poprawnie wypełnione karty uczestnictwa, które należy oddać do biblioteki między 20 a 29 maja, na uczestników czekają losowo wybrane upominki. Dodatkowo, podczas finalnego spotkania, które odbędzie się w dniu ogłoszenia wyników, zostanie wylosowana specjalna nagroda ufundowana przez Sołtysa Rogalinka. Podczas tego spotkania uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć również autorski film stworzony przez absolwentów miejscowej szkoły.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i miłośników zagadek do wzięcia udziału w tej wyjątkowej przygodzie. Udział w grze jest darmowy i otwarty dla wszystkich, którzy akceptują regulamin dostępny poniżej oraz na portalu społecznosciowym Facebook Biblioteki w Rogalinku oraz Szkoły Podstawowej w Rogalinku.

Gra potrwa potrwa aż do 29 maja 2024 roku.

Zagadki Rogalinka - Czytelnicy na Tropie

Zagadki Rogalinka – Czytelnicy na Tropie

REGULAMIN I ZASADY GRY WIEJSKIEJ „ZAGADKI ROGALINKA – CZYTELNICY NA TROPIE. EDYCJA TRZECIA” z okazji TYGODNIA BIBLIOTEK 2024

1. Organizatorem gry wiejskiej jest Mosińska Biblioteka Publiczna – filia w Rogalinku i Szkoła Podstawowa w Rogalinku.
2. Celem gry jest przybliżenie uczestnikom gminy Mosina walorów Rogalinka.
3. Udział w grze jest bezpłatny.
4. W grze mogą brać udział osoby, które odebrały karty uczestnictwa w bibliotece w Rogalinku – ul. Poznańska 19 – wejście główne biblioteki (w godzinach otwarcia biblioteki).
5. Gra jest przewidziana dla dzieci przedszkolnych od lat 3, szkolnych i młodzieży do lat 18.
6. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym biorą udział w grze z opiekunem.
7. Uczestnicy gry poruszają się po terenie na własną odpowiedzialność – gra toczy się na terenie wiejskim, uczestnicy zobowiązani są do zachowania ostrożności oraz do przestrzegania zasad ruchu drogowego.
8. KARTA UCZESTNICTWA będzie do odbioru w bibliotece w Rogalinku w dniach 8.05 – 29.05.2024 r.
9. Gramy w dniach 08.05 – 29.05.2024 r.
10. Zadaniem uczestników jest odwiedzenie/zaliczenie wszystkich 6 miejsc z KARTY i wykonanie zostawionych/ukrytych tam zadań oraz naniesienie rozwiązań na KARTĘ GRY.
11. Nie jest ważna kolejność wykonywania zadań ani czas – uczestnicy sami organizują sobie spacer do wyznaczonych miejsc w Rogalinku.
12. Uzupełnioną kartę należy przynieść do biblioteki w Rogalinku w dniach 20.05 29.05.2022 r. w godzinach otwarcia:
poniedziałki i piątki w godz. 13:00-19:00,
wtorki, środy i czwartki w godz. 9:00-15:00.
13. Za poprawnie wypełnione i oddane KARTY czekają losowo wybrane upominki.
14. Regulamin znajduje się na fb Biblioteki w Rogalinku oraz fb Szkoły Podstawowej w Rogalinku.
15. Udział w grze jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na publikację wizerunku uczestnika na stronach biblioteki.

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj