Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 5 sty, 2024 | komentarze 2

W weekend Mosina będzie stolicą amatorskiej siatkówki!

74 mecze na dwóch halach w jeden weekend: przed nami Noworoczny Turniej o Puchar Prezesa K.S. Orły Mosina! Już jutro (6 stycznia) startuje jedno z największych siatkarskich zmagań w kraju roku 2024, które swoje miejsce będzie miało na mosińskich halach przy Szkolnej i Krasickiego.

W pierwszym tygodniu grudnia zamknięta została lista uczestników tego święta sportu. – Mamy zespoły z bliższych i dalszych okolic. Środa Wielkopolska, Kramsk, Wrocław, a nawet Wejherowo. Ugościmy graczy najlepiej jak potrafimy i zapewnimy kawał dobrej siatkówki – mówi Jarosław Biniak, Prezes Klubu K.S. Orły Mosina. – Pod względem ilości spotkań nasz turniej nie ma sobie równych w ostatnim czasie. To wydarzenie na skalę krajową, podczas którego rozegrane zostaną 74 mecze. To będzie walka z przeciwnikami, ale także z własnymi ograniczeniami ze względu na mnogość potyczek przypadających na zespół. Liczba siatkarzy i siatkarek, którzy postawią swoją stopę na parkietach OSiR sięgać będzie 180 osób, co sprawi, że Mosina szóstego i siódmego dnia stycznia stanie się stolicą amatorskiej siatkówki – dodaje.

W sobotę mecze rozpoczną się już o 9:30 na obu halach i trwać będą nawet do 20:00. Następnego dnia zmagania rozpoczną się o 10:00, by około 14:30 poznać zwycięski zespół w kategorii kobiet, a niedzielne popołudnie zwieńczyć finałem w kategorii OPEN. Szczegóły dotyczące spotkań w Turnieju, klasyfikacji, awansów i spadków oraz pozostałych detali znajdziecie w wydarzeniu na platformie Facebook, które to Klub promuje na swojej stronie. Na bieżąco będzie on informował o kolejnych seriach spotkań. Miejsc na trybunach obu hal nie zabraknie, a emocji na pewno będzie co niemiara, więc plany na świętowanie w gminie Mosina właśnie zostały ustalone.

– Serdecznie zapraszam i liczę na Państwa doping dla naszego zespołu. Wspólnie uczyńmy ten weekend najlepszym początkiem Nowego Roku dla wszystkich zaangażowanych w to wydarzenie – przekonuje Prezes K.S. Orły Mosina.

Do zobaczenia na trybunach!

Turniej siatkarski w Mosinie! 6-7 stycznia 2024 r.

Turniej siatkarski w Mosinie! 6-7 stycznia 2024 r.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Gość
    sobota, 6 sty, 2024, 15:23:17 |

    Gratulacje za pomysł turnieju i dobrą organizację imprezy.Prawdziwy plus dla Mosiny.

  • Gość
    sobota, 6 sty, 2024, 16:25:05 |

    Jutro rano dodatkowe atrakcje. Kerber gra przeciwko Świątek w United Cup w Sydney.

Skomentuj