Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 4 mar, 2024 |

6 marca wystartują XVIII Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

GCI w Mosinie we współpracy z Zespołem Szkół w Krośnie zapraszają do udziału w osiemnastej edycji Targów Edukacji i Pracy w Mosinie. W tym roku gościć będziemy ponad 30 wystawców, w tym szkoły ponadpodstawowe (zespoły szkół i licea z Poznania, Mosiny, Kościana, Lubonia, Puszczykowa, Grzybna), przedstawicieli rynku pracy, pracodawców oraz organizacji działających na terenie gminy w sektorze związanym z edukacją i pracą. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie sprzęt oraz wozy strażackie.

XVIII Targi Edukacji i Pracy odbędą się w dniu 6 marca 2024 r. w godzinach od 13.30 – 16.30 na hali sportowo – widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie, przy ulicy Krasickiego 16, który jest partnerem wydarzenia.

Podczas Targów uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z ternu Gminy Mosina, ich rodzice/opiekunowie, a także osoby poszukujące pracy będą mogły uzyskać kompleksowe informacje na temat możliwości wyboru kierunku kształcenia/zawodu poprzez możliwość indywidualnych rozmów z wystawcami czy konsultacji z doradcami zawodowymi. Wśród wystawców będą także przedstawiciele firm/instytucji oferujący praktyki zawodowe, staże czy oferty pracy.

Uczniowie podczas „Pogadanek o zawodach” na kanapach, zostaną zapoznani przez naszych gości z pracą m.in. dietetyka, kosmetyczki, trenera personalnego, fotografa, managera eventów czy terapeuty zajęciowego/opiekuna medycznego, którzy opowiedzą, jak wygląda praca w tych zawodach na co dzień.

Dla odwiedzających Targi, przed halą OSIR będą trzy jednostki straży pożarnej, które będą prezentowały pracę służb mundurowych, sprzęt oraz wozy strażackie.

Na uczestników Targów czekają także liczne pokazy na scenie oraz konkurs z nagrodami.

Targi Pracy w Mosinie 2024 r.

Targi Pracy w Mosinie 2024 r. – plakat wydarzenia; Źródło: Gminne Centrum Informacji

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj