Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | czwartek, 12 lut, 2015 |

Dlaczego warto zainwestować w dobry sekator?

Niedługo wiosna, a co za tym idzie, dużymi krokami zbliża się czas na zrobienie porządków w naszych ogrodach. Każdy doświadczony ogrodnik wie że dobre narzędzia ogrodowe znacznie ułatwią nam pracę. Dzisiaj poruszymy temat sekatorów. Omówimy pokrótce specyfikę tych urządzeń, a w szczególności narzędzia wyprodukowane przez firmę Draper. Dlaczego warto zainwestować w dobry sekator?

Dlaczego warto zainwestować w dobry sekator  ?

Wysokiej klasy sekator powinien być wykonany w sposób, który jak najbardziej ułatwi jego użytkowanie.  Dobrej  jakość urządzenia zapewni jego lekkość, cięcie bez używania siły oraz dużą odporność na uszkodzenia. Ponadto, sekator wyprodukowany przez uznaną na rynku firmę, powinien posiadać odpowiednio długi okres gwarancyjny. Wspomnieliśmy o sekatorach wyprodukowanych przez firmę Draper, rzecz jasna nie bez powodu. Firma Draper od ponad 100 lat wytwarza narzędzia ogrodnicze, które cechuje wysoka jakość oraz duża wytrzymałość. Narzędzia tej firmy są szczególnie popularne  na terenie Europy Zachodniej  szczególnie w Anglii.

Sekatory firmy Draper możemy nabyć w różnych rozmiarach oraz typach głowicy tnącej odpowiadających celom ich przyszłego użytkowania. Ostrza sekatorów są hartowane oraz posiadają naniesioną powłokę antyadhezyjną, co bardzo skutecznie zapobiega procesowi powstawania korozji. Wiele rodzajów sekatorów posiada miękki uchwyt, co stanowi dodatkowe ułatwienie podczas użytkowania narzędzia. W ofercie tego producenta  znajdziemy zarówno uniwersalne sekatory ogrodowe, jak i sekatory przeznaczone do ucinania gałęzi oraz innych elementów roślinnych. Jeśli szukamy bardziej kompleksowej oferty, firma sprzedaje także gotowe zestawy narzędzi ogrodniczych. Standardowy zestaw zawiera komplet sekatorów ogrodniczych, wraz z innymi przydanymi w ogrodzie narzędziami, takimi jak łopatki lub widełki.  Zakup takiego zestawu należycie przygotuje nas do przeprowadzenia wszystkich niezbędnych prac sezonowych.
Tutaj można znaleźć krótki film na temat narzędzi Draper

Ceny narzędzi Draper są nieco wyższe niż w przypadku konkurencji, jednakże ich jakość oraz wygoda użytkowania jest nieporównywalnie lepsza. Dlatego też, wszystkim ogrodnikom chcącym zadbać o dobry wygląd swojego terenu, zalecamy zakup dobrych jakościowo narzędzi ogrodniczych. Będzie to inwestycja, która zwróci się nam w czasie wykonywania prac ogrodowych.
Źródło: http://www.narzedziak24.pl/ogrodowe/narzedzia-reczne/sekatory.html

ogrod sekator

ogród sekator

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.2/10 (Głosujących: 18)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo