Toyota Poznań

O nas

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska jest polską gazetą o ugruntowanej pozycji, ukazującą się w regionie gminy Mosina i gminy Puszczykowa od 2006 roku nakładem wydawnictwa Elspiro.

Misja

Misją Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej jest przedstawianie aktualnych wydarzeń i problemów mieszkańców z pożytkiem dla regionu, w którym działamy. Zależy nam aby gazeta wspierała wszystkich tych, którzy chcą robić rzeczy ważne oraz podtrzymywała lokalną tradycję i wywoływała dyskusję na tematy dotyczące naszego otoczenia.

Serwis informacyjny GMP

Chcemy, aby każdy mógł mieć dostęp do informacji i na bieżąco śledził lokalne sprawy w swoim domu. Dlatego prowadzimy też serwis gazeta-mosina.pl. Bezpłatność, codzienna aktualizacja oraz poruszanie tematów najbardziej nurtujących naszych Czytelników sprawiają, że użytkowników naszego serwisu informacyjnego sukcesywnie przybywa, a strona staje się poszukiwanym źródłem lokalnych (i nie tylko) informacji.

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska logo

Komentarze w serwisie

W naszym serwisie każdy może zamieścić swój komentarz do artykułu. Zamieszczenie komentarza nie wymaga zatwierdzenia, rejestracji ani logowania.

Kasowane będą komentarze zawierające następujące treści:

  • wulgarne i powszechnie uważane za obelżywe (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r);
  • obrażające osoby prywatne, inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 – 196 Kodeksu karnego)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu Gazeta-mosina.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Jeśli wysłany komentarz nie pojawi się od razu w serwisie prosimy o cierpliwość, lub poinformowanie o tym drogą mailową. Prawdopodobnie został zakwalifikowany jako spam, co zdarza się w przypadku np. publikacji komentarzy z linkiem.

Wydania elektroniczne

Wydania internetowe znajdują się w dziale e-wydanie. Stanowią one pełne odzwierciedlenie wersji papierowej Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę. Zapraszamy do niej  organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, firmy, kluby oraz różnego typu instytucje z gminy Mosina, Puszczykowa i okolic. Chętnie obejmiemy też patronatem medialnym wszelkiego rodzaju imprezy o charakterze lokalnym i regionalnym.

Osobom, którzy pragną brać czynny udział w życiu społecznym naszego regionu udostępnimy możliwość publikacji własnych artykułów.

Redakcja GMP

Zapraszamy do siedziby redakcji w Mosinie, przy ul. Wawrzyniaka 9. Jest ona nie tylko miejscem naszej codziennej pracy, ale także dobrym punktem do spotkań, dyskusji, rozmów na tematy ważne dla wszystkich mieszkańców regionu. Redakcja czynna jest w dni powszednie w godzinach 9:00 – 17:00.

Redakcja GMP oraz Notariusz w Mosinie przy ul. Wawrzyniaka 9

Reklama w prasie lokalnej

Wszystkich zainteresowanych reklamą w wydaniu Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej bądź w serwisie Gazeta-Mosina.pl zapraszamy do działu Reklama. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

Kontakt z nami:

e-mail: redakcja@gazeta-mosina.pl
tel: 535-756-926, 534-424-414

Gazeta Mosińska-Puszczykowska - wydania archiwalne

Gazeta Mosińska-Puszczykowska – wydania archiwalne

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.0/10 (Głosujących: 54)
O nas, 9.0 out of 10 based on 54 ratings

Aktualne wydanie

Październik 2017

aktualne wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej
Wydania elektroniczne
Punkty sprzedaży GMP

Napisz list do redakcji

Publikujemy interesujące teksty naszych czytelników dotyczące regionu, w którym działamy.

Kontakt
redakcja@gazeta-mosina.pl
tel. 535 756 926

Istnieje możliwość dostarczenia artykułów bezpośrednio do skrzynki pocztowej znajdującej się przy przy budynku redakcji (również anonimy).

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram

Adres redakcji
62-050 Mosina,
ul. Wawrzyniaka 9 Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej, przy ul. Wawrzyniaka 9 w Mosinie

Lokal w Mosinie na Wawrzyniaka

galeria lokalnych twórców w Mosinie

strony www

strony internetowe - seo i optymalizacja

domena extraceny

forum Puszczykowo