O nas

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska jest miesięcznikiem lokalnym ukazującym się na terenie gminy Mosina i gminy Puszczykowa. Gazeta dynamicznie się rozwija, zwiększając swój zasięg, co sprawia, że grono jej odbiorców stale się poszerza. GMP jest polską, prywatną gazetą, ukazującą się od 2006 roku nakładem wydawnictwa Elspiro. Jest członkiem Stowarzyszenia Prasy Lokalnej.

Redakcja GMP

Zapraszamy do siedziby redakcji w Mosinie, przy ul. Wawrzyniaka 9. Jest ona nie tylko miejscem naszej codziennej pracy, ale także dobrym punktem do spotkań, dyskusji, rozmów na tematy ważne dla wszystkich mieszkańców regionu. Redakcja czynna jest w dni powszednie w godzinach 9:00 – 17:00.

Redakcja GMP oraz Notariusz w Mosinie przy ul. Wawrzyniaka 9

Misja

Misją Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej jest przedstawianie aktualnych wydarzeń i problemów mieszkańców z pożytkiem dla regionu, w którym działamy. Zależy nam aby gazeta wspierała wszystkich tych, którzy chcą robić rzeczy ważne oraz podtrzymywała lokalną tradycję i wywoływała dyskusję na tematy dotyczące naszego otoczenia.

Serwis informacyjny GMP

Rozwijamy też unikalny serwis Gazeta-Mosina.pl. Jesteśmy portalem, który zapewnia szerokie spektrum informacji. Bezpłatność, codzienna aktualizacja oraz tematy nurtujące naszych Czytelników sprawiają, że użytkowników naszego serwisu informacyjnego sukcesywnie przybywa, a strona staje się poszukiwanym źródłem lokalnych informacji.

Zależy nam, aby docierać do jak największej liczby odbiorców. Chcemy, aby każdy mógł mieć dostęp do informacji i na bieżąco śledził lokalne sprawy w swoim domu.

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska logo

Wydania elektroniczne

Wydania internetowe, cieszące się coraz większym uznaniem wśród internautów znajdują się w dziale e-wydanie. Stanowią one pełne odzwierciedlenie wersji papierowej (łącznie z reklamami).

Współpraca

Osobom, którzy pragną brać czynny udział w życiu społecznym naszego regionu udostępnimy możliwość publikacji własnych artykułów.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Zapraszamy do niej wszystkie organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, firmy, kluby oraz różnego typu instytucje z gminy Mosina, Puszczykowa i okolic. Chętnie obejmiemy też patronatem medialnym wszelkiego rodzaju imprezy o charakterze lokalnym i regionalnym.

Komentarze

W naszym serwisie każdy może zamieścić swój komentarz do artykułu Zamieszczenie komentarza nie wymaga zatwierdzenia, rejestracji ani logowania.

Kasowane będą komentarze zawierające następujące treści:

  • wulgarne i powszechnie uważane za obelżywe (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r);
  • obrażające osoby prywatne, inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 – 196 Kodeksu karnego)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja serwisu Gazeta-mosina.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Jeśli wysłany komentarz nie pojawi się od razu w serwisie prosimy o cierpliwość, lub poinformowanie o tym drogą mailową. Prawdopodobnie został zakwalifikowany jako spam, co zdarza się w przypadku np. publikacji komentarzy z linkiem.

Reklama w prasie lokalnej

Wszystkich zainteresowanych reklamą w wydaniu Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej bądź w serwisie Gazeta-Mosina.pl zapraszamy do działu Reklama. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

Kontakt z nami:

e-mail: redakcja@gazeta-mosina.pl
tel: 535-756-926, 534-424-414

Gazeta Mosińska-Puszczykowska - wydania archiwalne

Gazeta Mosińska-Puszczykowska – wydania archiwalne

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.0/10 (Głosujących: 53)
O nas, 9.0 out of 10 based on 53 ratings

Aktualne wydanie

Sierpień 2017

aktualne wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej
Wydania elektroniczne
Punkty sprzedaży GMP

Napisz list do redakcji

Publikujemy interesujące teksty naszych czytelników dotyczące regionu, w którym działamy.

Kontakt
redakcja@gazeta-mosina.pl
tel. 535 756 926

Istnieje możliwość dostarczenia artykułów bezpośrednio do skrzynki pocztowej znajdującej się przy przy budynku redakcji (również anonimy).

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram

Adres redakcji
62-050 Mosina,
ul. Wawrzyniaka 9 Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej, przy ul. Wawrzyniaka 9 w Mosinie

galeria lokalnych twórców w Mosinie

strony internetowe - seo i optymalizacja

pracownia projektowa Tierra Kołobrzeg

domena extraceny

forum Puszczykowo