Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Paulina Korytowska | poniedziałek, 16 lis, 2020 |

Kalendarz na rok 2021

Do wydania grudniowego Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej (oraz odpowiednio ze zmienionym logo do Gazety Lubońskiej) dołączony zostanie kalendarz na kolejny rok. Stworzyliśmy jego projekt, który mamy nadzieję sprosta wymaganiom funkcjonalno – użytkowym oraz estetycznym każdego Czytelnika.


Kalendarz imienin przypomni nam o popularnych imionach, które w danym dniu obchodzą swoje święto oraz o dniach wolnych od pracy. Każdy kwartał nowego roku charakteryzować będzie odmienne tło, ściśle związane z porami roku. Kalendarz wykonany zostanie z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 g, co z pewnością przełoży się na jego wytrzymałość. Dodatkowe otwory umożliwią powieszenie go na ścianie, a docelowo będzie można go również postawić na biurku.

kalendarze na biurko 2021 z reklamami - Gazeta Lubońska i Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

kalendarze na biurko 2021 z reklamami – Gazeta Lubońska i Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Część powierzchni na kalendarzu zostanie przeznaczona dla firm i osób chcących zareklamować w ten sposób swoją działalność. Na kalendarzu zamieszczonych zostanie maksymalnie 20 reklam o wymiarach 6 cm x 6 cm (maksymalnie po 5 reklam przypadających na każdy kwartał). Ilość miejsc jest zatem ograniczona. Jeżeli kogoś z Państwa nasza propozycja zainteresowała, to zachęcamy do kontaktu. Ofertę prześlemy na maila. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem kontaktowym 513 064 503.

Z poważaniem
Paulina Korytowska

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 0.0/10 (Głosujących: 0)
Napisano przez Paulina Korytowska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog

Paulina Korytowska

Akwizytorka i dziennikarka Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo