Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | niedziela, 20 maj, 2012 |

Spotkanie dla przedsiębiorców

Wiele praktycznych informacji, m.in. dotyczących dofinansowania na rozwój firmy, podniesienia konkurencyjności oraz wykorzystania nowych rozwiązań technologicznych zdobyli uczestnicy spotkania dla przedsiębiorców zorganizowanego przez Gminne Centrum Informacji w Mosinie.

Gminne Centrum Informacji

Uczestnicy spotkania zdobyli szczegółowe informacje na temat „Wsparcia rozwoju MSP” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Ogłoszony konkurs jest bowiem ostatnią szansą skorzystania ze wsparcia w formie dotacji przed rokiem 2014.

Referentami tego tematu, byli Małgorzata Skoczylas-Błaszczyk i Jerzy Wojciechowski, przedstawiciele Agencji Rozwoju Regionalnego z Konina. Druga część spotkania prowadzona przez Macieja Bonawenturczaka z Firmy DFG Consulting poświęcona była praktycznym aspektom ubiegania się o wsparcie finansowe z Unii Europejskiej. Kolejnym prelegentem byli Joanna Borowczak Dyrektor Banku BGŻ Oddział w Mosinie oraz Maciej Wojciechowski.

Bank BGŻ  Mosina

Na zakończenie pośród wszystkich uczestników spotkania została rozlosowana niespodzianka przekazana przez Bank BGŻ S.A. Oddział w Mosinie. (red.)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.9/10 (Głosujących: 27)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo