Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 10 sie, 2012 |

Spotkanie z Haliną Benedyk i Marco Antonellim w Puszczykowie

Biblioteka Miejska-Centrum Animacji Kultury zaprasza: Promocja płyty i wyjątkowe spotkanie z Fanami czyli Polsko – Włoskie popołudnie z Gwiazdami!

Puszczykowo:  20 sierpień 2012 r.  Godz: 17:00.

Biblioteka Miejska – Centrum Animacji Kultury

Halina i Marco to niezwykły duet polsko-włoski, to ich w 1984 roku pokochała cała Polska za „Frontiere” wykonaną na Festiwalu w Sopocie. W 2010 roku Artyści spotkali się ponownie by nagrać polsko-włoska płytę z pięknymi piosenkami włoskimi  i neapolitańskimi. Są po koncertach w Polsce na których publiczność wzrusza się do łez i bawi razem z  nimi przy wspólnie śpiewanych polsko-włoskich przebojach, które nagrali w 2012 roku. A 20 sierpnia w Puszczykowie  spotkają się ze swoimi Fanami, opowiedzą o występach, współpracy i nie tylko a także zaśpiewają „Frontiere” oraz inne znane polsko-włoskie piosenki!

– Halinka i Marco to niezwykle ciepły duet o pięknym głosie. Mimo, że stale koncertują w całej Polsce to w Poznaniu ostatnio zaśpiewali rok temu. Razem z Biblioteka Miejską w Puszczykowie  postanowiliśmy zorganizować wyjątkowe spotkanie z polsko-włoskim duetem- mówi Robert Stępiński- współorganizator imprezy.- Podczas spotkania będzie można posłuchać rozmowy z Haliną i Marco o ich karierze a także razem z nimi zaśpiewać włoskie przeboje!- dodaje R. Stępiński.
– W lipcu po raz pierwszy w swojej karierze Halina i Marco spotkali się ze swoimi Fanami nie na koncercie ale właśnie na takim wyjątkowym spotkaniu i promocji płyty w Poznaniu. Był sukces, pełna sala i świetne humory publiczności sprawiły, że spotkanie było bardzo udane i Artyści zapewne zapamiętaj je na długo. A teraz wychodzimy do ludzi poza Poznań i odwiedzimy Puszczykowo! Do zobaczenia!!!- kończy R. Stępiński

W trakcie spotkania będzie możliwość indywidualnej rozmowy z Artystami oraz wykonania pamiątkowego zdjęcia i otrzymania autografów!

Goście: Halina Benedyk i Marco Antonelli
Prowadzenie: Robert Stępiński

spotkanie z Haliną Benedyk i Marco Antonellim w Puszczykowie

spotkanie z Haliną Benedyk i Marco Antonellim w Puszczykowie

CENTRUM ANIMACJI KULTURY W PUSZCZYKOWIE

ul. Wysoka 1

WSTĘP WOLNY!

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj