Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Materiały partnera | środa, 11 cze, 2014 |

Dni Puszczykowa 2014

Gwiazdą tegorocznych Dni Puszczykowa będzie zespół Brathanki. Jako support wystąpi zespół Trubadurzy. W ciągu dnia zaprezentuje się również zespół folklorystyczny Wielkopolanie, a także rockowe zespoły z Puszczykowa: Grass Machine oraz BABAYAGA. Pokaz magii zaprezentuje Iluzjonista, który zaciekawi zapewne grono najmłoszych, jak i dorosłych widzów.

Na scenie wielokrotnie zaprezentują się dzieci, m.in. grupa taneczna FitArt, grupa CELTICA z pokazem tańca irlandzkiego, dzieci, które przyjechały do Puszczykowa w ramach projektu Brave Kids, dzieci i młodzież z warsztatów tanecznych odbywających się w BM CAK oraz grupa Carlosa Ramireza.

Tradycyjnie podczas Dni Puszczykowa będą prezentowały się organizacje pozarządowe działające w naszym mieście, ale nie tylko. W tym roku namioty organizacji pozarządowych zostaną zlokalizowane na płycie boiska piłkarskiego, ze względu na jego przestronność. Bezsprzecznie ułatwi to dostęp do stoisk, a odpowiednie oddalenie od sceny sprawi, że przebywanie w tej strefie będzie komfortowe zarówno, dla członków organizacji, jak również dla zainteresowanych uczestników imprezy. Podczas tegorocznego święta miasta, będziemy mieli okazję zapoznać się z działalnością Domu Pomocy Maltańskiej, Stowarzyszenia Przyjaciół Puszczykowa, Stowarzyszenia Puszczykowo-Chateaugiron, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Fundacji Fiedlerów, Miasta Szklarska Poręba oraz Lotnictwa Wojskowego z 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach.

Wydarzenia towarzyszące tegorocznemu świętu miasta, to Sportowe Dni Puszczykowa, których eliminacje rozpoczęły się już 7 czerwca, a wręczenie nagród odbędzie się 28 czerwca br. na scenie głównej. Ponadto dla wszystkich wielbicieli sportu zostanie zorganizowany rajd Nordic Walking – start przy scenie na terenie CAS o godz. 12.00.

Dla najmłodszych dzieci przygotowane będą darmowe dmuchańce i zabawy interaktywne prowadzone przez animatorów na boisku sportowym KP LAS Puszczykowo. Na wszystkich uczestników święta miasta od godz. 14.00 będzie czekała bezpłatna grochówka z wojskowej kuchni. (ump)

Skomentuj