Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Czytelnicy GMP | piątek, 27 lis, 2015 |

Taniec – moja i Twoja nowa pasja

Do takiego wniosku doszło kilka kobiet po pierwszym kursie salsy, zorganizowanym przez Stowarzyszenie GIB (Grupa Inicjatywna Baranówko). Od września uczestniczymy w kolejnych zajęciach z tańców latynoskich. Prowadzi je instruktorka z Akademii Tańca i Ruchu Twister, Zuzanna Sołtysiak. Osoba niezwykle utalentowana, absolwentka Szkoły Baletowej, od 25 lat związana z estradą, od 12 w roli instruktora.

Ma na swoim koncie liczne nagrody i zwycięstwa zdobyte podczas mistrzostw Polski oraz w konkursach ogólnopolskich. Spotykamy się raz w tygodniu i przy dobrej zabawie uczymy kroków oraz układów tanecznych, między innymi salsy, mambo, cha-chy, tanga, itp. Taniec pobudza kobiecość i świadomość ciała. Zapraszamy panie w każdym wieku, chcące dołączyć do naszego grona. Znajdzie się jeszcze trochę wolnego miejsca. Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 2100 w sali OSiR  w Mosinie. Zdążycie położyć spać dzieci i przygotować kolację. Zapraszamy szczególnie chętne „mamuśki”, które mają ochotę połączyć przyjemne z pożytecznym, uwolnić się na chwilę z domowego ferworu, od wiecznych pieluch i zgredliwych mężów. Tu można się rozmarzyć i zapomnieć, w takt egzotycznej muzyki. Nie odpowiadamy za zmęczenie i poty wylane podczas ćwiczeń.

Magdalena Kaczmarek

tel: 601450554

e – mail: stowarzyszenie_gib@tlen.pl

Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj