Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Justyna Bryske | czwartek, 17 wrz, 2015 |

Konkurs Akademii Piłkarskiej Reissa dla czytelników

Wraz z klubem piłkarskim Akademia Piłkarska Reissa przygotowaliśmy konkurs dla dzieci i młodzieży, która chciałaby szlifować swoje piłkarskie umiejętności.

Akademia szkoli dzieci we wszystkich grupach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do klubu mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na proste pytanie – w którym roku powstała Akademia Piłkarska Reissa? Podpowiedzi można szukać na stronie internetowej www.AkademiaReissa.pl.

Zwycięzca otrzyma miesiąc otwartych treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa oraz książkę z dedykacją Piotra Reissa. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają zaproszenia na dwa treningi, które odbywają się w Mosinie na Orliku przy ul. Topolowej w poniedziałki i środy, a w Puszczykowie w poniedziałki, środy i piątki na Orliku przy ul. Kasprowicza (a także ul. Jarosławskiej i na stadionie MOSiR).
Rozwiązania można wysyłać do 25 września w wiadomości e-mail na adres: konkurs@akademiareissa.pl. Organizator prosi, aby zawrzeć w niej także numer kontaktowy, na który będzie możliwy późniejszy kontakt w celu potwierdzenia otrzymania nagrody.

Zabawa skierowana jest do dzieci i młodzieży, która obecnie nie trenuje w Akademii Piłkarskiej Reissa. (red.)

Napisano przez Justyna Bryske opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj