Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 19 mar, 2016 |

Bezpłatne szkolenie komputerowe w Mosinie

Gminne Centrum Informacji w Mosinie we współpracy z Firmą J&C GROUP serdecznie zaprasza zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnym szkoleniu komputerowym, zakończonym uzyskaniem Certyfikatu ECDL Base. Rekrutacja trwa do 31 marca 2016 r.

Bezpłatne szkolenie komputerowe w Mosinie – Certyfikat ECDL Base/ Rekrutacja trwa do 31 marca 2016 r. Zgłoszenia przyjmuje GCI/

Szkolenie jest finansowane w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 i odbywać się będzie na terenie Mosiny w 12 osobowych grupach. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na plakacie i w załączonych dokumentach. Wstępny termin rozpoczęcia szkolenia to kwiecień/maj 2016r.

Harmonogram spotkań zostanie ustalony po zebraniu ostatecznej grupy uczestników i dostosowany do ich potrzeb.

Rekrutacja trwa do 31 marca br. Zgłoszenia przyjmowane są przez Gminne Centrum Informacji w Mosinie, tel. 61 8192-746 lub gci@mosina.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do udziału.

Szkolenia komputerowe w Mosinie - informacja FE

Szkolenia komputerowe w Mosinie – informacja FE

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.1/10 (Głosujących: 18)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo