nowy id.3 elektryczny - salon Berdychowski Projekty mistrza mody na retrospektywnej wystawie w Starym Browarze w Poznaniu Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen
Redakcja GMP | poniedziałek, 12 gru, 2016 |

Jak zaaranżować salę weselną lub restaurację?

Restauracje i sale weselne cechują się elegancją oraz wystrojem, który sprawia, że goście dobrze czują się we wnętrzu. Żeby to było możliwe, należy zadbać o właściwą aranżację i zastosować odpowiednie dodatki.

Jak wybrać krzesła i stoły do restauracji?

Wnętrze restauracji jest pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę goście. Właśnie dlatego tak ważne jest, żeby już na początku aranżacja przykuwała wzrok. W takim przypadku szczególny nacisk należy położyć nie tylko na dodatki, ale również na właściwy wybór krzeseł i stołów.

Tak naprawdę są to najważniejsze meble, które znajdują się w restauracji. Decyzja o ich wyborze powinna być dobrze przemyślana, a same krzesła i stoły muszą być dopasowane do charakteru lokalu. Tym samym w eleganckiej restauracji warto postawić na krzesła bankietowe z wygodnym obiciem i tapicerką, którą łatwo utrzymać w porządku.

Krzesła i stoły w sali weselnej

Wystrój wnętrza sali weselnej – na co zwrócić uwagę?

Najczęściej restauracje w hotelach pełnią także rolę sal weselnych. Jest to możliwe, jeśli są one wystarczających rozmiarów, ale także wtedy, gdy ich aranżacja spełnia wymagania przyszłej pary młodej. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia ustawienia stołów i krzeseł na uroczystość.

Wbrew pozorom jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ każda para ma odmienną wizję swojego wesela. Właśnie dlatego należy zwrócić uwagę na wystrój sali i na tej podstawie decydować się również na ustawianie stołów i krzeseł. W zależności od liczby zaproszonych gości układ bowiem może się różnić, więc należy wcześniej dokładnie to przemyśleć i na tej podstawie planować dopiero pozostałą aranżację.

Sposób na przyozdobienie krzeseł na wesele

W dniu ślubu sala weselna czy restauracja powinny być jak najbardziej dopasowane do tej okazji pod każdym względem. Właśnie dlatego częstym zabiegiem jest przyozdabianie krzeseł w eleganckie, białe pokrowce. W ten sposób łatwo zmienić ich charakter na nieco bardziej oficjalny i szykowny.

Ponadto również zwykłe, drewniane stoły można odmienić za pomocą obrusów czy niecodziennych bankietowych dodatków. Dzięki temu będą w pełni pasować do właściwego wystroju sali weselnej.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj