Redakcja GMP | środa, 3 Sty, 2018 | komentarzy 8

Wypadek w Puszczykowie – poszkodowany motocyklista

Dzisiaj w godzinach porannych na trasie Mosina – Poznań miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty.

Przed godz. 8:00, w Puszczykowie w okolicy skrętu do Arturo, samochód zderzył się z motocyklem. Kierowca motocykla został przewieziony do szpitala.

Trasa jest już przejezdna. Apelujemy jednak o zachowanie ostrożności na drogach.

(zdjęcia nadesłane przez p. Renatę Szymańską-Obidzińską)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.5/10 (Głosujących: 10)
Wypadek w Puszczykowie - poszkodowany motocyklista, 8.5 out of 10 based on 10 ratings

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Komentarze (8)

  • Mateusz
    środa, 3 Sty, 2018, 11:41:14 |

    Szkoda chłopaka. Wiadomo czyja była wina?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +3 (Głosujących: 5)
  • Aaaa
    środa, 3 Sty, 2018, 11:46:06 |

    Szkoda chłopaka???trzeba mieć coś z psycha żeby w taka pogodę wsiąść na motocykl /skuter !!!!!!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: -4 (Głosujących: 10)
  • Gggggg
    środa, 3 Sty, 2018, 12:02:29 |

    Z glowa to ty masz może to jest jego środek transportu do pracy bo nie ma prawka a ty za nim coś napiszesz to się zastanow

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +8 (Głosujących: 10)
    • Aaaa
      środa, 3 Sty, 2018, 12:16:42 |

      Nie rozśmieszaj mnie :)to jaki z niego MOTOCYKLISTA ??? bez prawka!!! Środek transportu???w taka pogodę??? to nie jest normalne! Jest jeszcze komunikacja miejska dla ludzi BEZ PRAWKA !!!!!!! a nie jeżdzić takim gównem w taką pogodę, chyba tylko po to żeby sie zabić !Pomyśl człowieku

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: -8 (Głosujących: 16)
  • Bbbb
    środa, 3 Sty, 2018, 12:48:46 |

    Wiesz wszystko na temat przebiegu zdarzenia i życia zawodowego poszkodowanego?Komunikacja miejska nie dociera w każde miejsce. Jednoślad dla niektórych jest jedyną formą transportu.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)
  • Bbbb
    środa, 3 Sty, 2018, 12:50:11 |

    Wiesz wszystko na temat przebiegu zdarzenia i życia zawodowego poszkodowanego?Komunikacja nie dociera w każde miejsce. Jednoślad dla niektórych jest jedyną formą transportu.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +7 (Głosujących: 7)
  • Anonim
    środa, 3 Sty, 2018, 18:27:25 |

    no taka prawda,ze komunikacja miejska nie wszedzie dociera i wiele ludzi przez caly rok porusza sie np rowerem !

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +3 (Głosujących: 3)
  • nick
    czwartek, 4 Sty, 2018, 8:41:32 |

    wiadomo coś o stanie poszkodowanego?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)