Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 22 maj, 2019 | komentarzy 10

Audycja z posłem RP

Dla tych, którzy nie mieli okazji posłuchać „na żywo” zapraszamy do kolejnej audycji Radia MPL. Rozmawiamy z posłem RP, Panem Bartłomiejem Wróblewskim.

Jest najbardziej aktywnym i widocznym posłem pracującym na rzecz poznańskich gmin. O polityce, życiu prywatnym, pasjach  z Panem posłem, Bartłomiejem Wróblewskim rozmawiają: Elżbieta Bylczyńska, Piotr Milewski i Tomasz Kaczmarek.

Audycja z posłem RP – Bartłomiejem Wróblewskim Audycja z posłem RP – Bartłomiejem Wróblewskim Audycja z posłem RP – Bartłomiejem Wróblewskim Audycja z posłem RP – Bartłomiejem Wróblewskim Audycja z posłem RP – Bartłomiejem Wróblewskim

Audycja z posłem RP – Bartłomiejem Wróblewskim

Audycja z posłem RP – Bartłomiejem Wróblewskim

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (10)

 • Doman
  czwartek, 23 maj, 2019, 10:44:39 |

  Nie udało mi się wcześniej przesłuchać dłuższej wypowiedzi tego posła. Jak słyszę bardzo sensowny i poukładany człowiek.

  • niedlapisu
   czwartek, 23 maj, 2019, 11:07:32 |

   I tu sie Pan bardzo myli.

 • JWB
  czwartek, 23 maj, 2019, 10:48:16 |

  Panie Bartłomieju, czyżby pomysł hali sportowej w Poznaniu w końcu wypalił? Trzymam kciuki. Jesteśmy jak na razie jedynym dużym miastem bez nowoczesnej krytej hali widowiskowo sportowej, a Pan Jaśkowiak i poprzednicy nic z tym nie robią.

 • lol
  czwartek, 23 maj, 2019, 12:41:10 |

  Mosina już ma taką halę!!! Oczywiście na swoja miarę.

 • lol
  czwartek, 23 maj, 2019, 13:10:01 |

  Ludzie urodzeni 3 kwietnia – z horoskopu wzięte.
  Nie, nie, to nie chodzi o pana posła B. Wróblewskiego…

  „Człowiek ten ma wszelkie predyspozycje do tego, by dominować nad innymi i kierować nimi, ponieważ posiada niezwykłą zdolność wywierania wpływu na inne osoby. Dzięki temu nie ma żadnych problemów z przejęciem władzy, jeśli tylko tego zapragnie. Śmiało można o nim nawet powiedzieć, iż posiada umiejętność opanowywania umysłów innych ludzi.

  Poza tym jest to osoba o ogromnym zapasie sił życiowych, ale niestety nie zawsze potrafi je odpowiednio spożytkować. Pomimo to jednak cechuje go olbrzymia ambicja, a większość działań, jakie podejmuje, jest podporządkowana tylko jednemu celowi – zdobyciu władzy nad innymi. Trzeba zaznaczyć, że człowiek ten dąży w życiu do tego, by mógł zajmować stanowiska kierownicze, nadrzędne w stosunku do innych.

  Nie ma mowy, by mógł być komuś podległy, zwłaszcza na gruncie zawodowym. Jeśli jednak już dojdzie do takiej sytuacji, na pewno nie będzie to dla nikogo korzystne, gdyż jest to osobowość zbyt niezależna, by mogła się komuś w pełni podporządkować i być dobrym podwładnym. Człowiek ten łączy w sobie filozoficzne usposobienie i skłonność do rozmyślań z intensywnym i gorącym temperamentem. Ta ostatnia cecha powoduje, że często nie jest on w stanie pohamować swych popędów i żądz. Sprawia to, że czasami może stać się obiektem nadmiernych wpływów innych osób. Człowiek ten także posiada raczej niewielu przyjaciół i nie powinien liczyć na ich pomoc, bo przeważnie nie są oni w stanie mu jej udzielić. Zaletą owej osoby jest na pewno jej mocne zdrowie, które pozostaje takie aż do późnej starości.”

  • Borek
   czwartek, 23 maj, 2019, 13:15:59 |

   lol nie wierzyłbym horoskopom …

 • lol
  czwartek, 23 maj, 2019, 13:58:53 |

  Też wiary im nie daję, ale jak to w życiu bywa, niekiedy bywają trafne. Oczywiście nic to nie znaczy…

 • Polak Mały
  czwartek, 23 maj, 2019, 23:48:24 |

  O jaka uprzejma rozmowa. Czy to agitacja przedwyborcza?
  W zasadzie nie ma co komentować słów człowieka, który nie rozumie podstaw gospodarki wolnorynkowej, który nie zdaje sobie sprawy z faktu, że Państwo nie jest od tego, żeby dawać, bo nie dysponuje własnymi pieniędzmi – to układ zamknięty – jeśli coś komuś dajesz to komuś innemu coś musisz zabrać. Tłumaczenie, że dzięki 500 plus wiele rodzin pojechało na wakacje oznacza nic więcej, a jedynie tyle, że jakaś banda idiotów musiała na to pracować.
  Panu posłowi polecam raczej mniej odwiedzin naszej Gminie a więcej w szpitalach, ośrodkach opiekuńczych itp. skoro jest takim orędownikiem ochrony życia. Może Pan zajmie się choć jeden dzień nieuleczalnie chorym dzieckiem, skoro chce Pan takim losem obarczać kobiety w tym kraju.
  „Bartłomiej Wróblewski wystąpił do TK z wnioskiem o całkowity zakaz przerywania ciąży w przypadku wad rozwojowych oraz wad genetycznych! Ty nigdy nie zajdziesz w ciążę i nigdy nie zostaniesz zmuszony do urodzenia ciężko uszkodzonego płodu, na którego śmierć będziesz musiał patrzeć. Nigdy nie będziesz musiał wychowywać samotnie ciężko chorego dziecka z upośledzeniem żebrząc o pieniądze w kilku fundacjach…”
  Na koniec kilka dodatkowych pytań:
  – gdzie wyższa kwota wolna od podatków tak szumnie zapowiadana podczas wyborów,
  – gdzie wrak Tupolewa, który pozostaje w Rosji przez domniemane nieudacznictwo poprzedniego rządu,
  – co z aferą skoków,
  – co z nepotyzmem w spółach Skarbu Państwa oraz europarlamencie.
  Ale zawsze można zadać pytanie – jak Pan to robi, że jest Pan taki opanowany…? Tylko kogo to obchodzi?

  • rick
   wtorek, 28 maj, 2019, 19:16:54 |

   Wiemy że jest mały ale też /tłusty kot/ i do tego ekonomista.Dać dzieciom i niepełnosprawnym to dopiero rozdawnictwo. W układzie zamkniętym jak sobie dam to tobie zabiorę,a na to NIMA PINIĘDZY,drugi Rostowski chyba nie jest z Anglii.No i kilka odpowiedzi-wyższa kwota od podatków tam jest gdzie wyprowadzono miliardy niepłaconego watu?-wraku tupolewa by nie było gdyby nie arogancja władz przy organizacji lotu.-Wyjaśnią kto skoczył na kase w Amber Gold,to skoczkowie ze Skoków sami się ujawnią.-nepotyzm Pan wykorzeni jak zapisze się do nas-KUKIZ 15.Zapraszamy do pracy partyjnej???

 • Abc
  piątek, 24 maj, 2019, 9:06:48 |

  @Polak Mały
  Nic dodać, nic ująć. Powiedziałeś wszystko, co ciśnie się na usta rozsądnych ludzi.

Skomentuj