T-Roc Salon VW Berdychowski Stary Browar - dziecięca radość na święta
Materiały partnera | czwartek, 10 mar, 2022 | 1 Komentarz

Lech Poznań wygra w Krakowie z Wisłą?

Podopieczni Macieja Skorży zakończyli rundę jesienną na pozycji lidera Ekstraklasy. Powrót Kolejorza po zimowej przerwie nie okazał się jednak udany. Lech Poznań do tej pory wywalczył zaledwie 7 z 15 możliwych punktów w rundzie wiosennej. Tym samym aktualnie ta drużyna spadła dopiero na 3. pozycję w tabeli. Jak zaprezentuje się poznańska lokomotywa w rywalizacji wyjazdowej z Wisłą Kraków?

Wisła Kraków vs Lech Poznań

Wiślacy mają na swoim koncie zmianę trenera w rundzie wiosennej. Trzeba przyznać, że zarząd nie czekał zbyt długo z taką decyzją i na stanowisku został zatrudniony Jerzy Brzęczek. Początek pracy byłego selekcjonera reprezentacji Polski nie jest jednak zbytnio udany. Wisła Kraków pod jego wodzą rozegrała 3 ligowe rywalizacje, w których zanotowała 2 remisy, a także jedną porażkę. Aktualnie Biała Gwiazda znajduje się na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli. Zdaniem zakładów bukmacherskich PZbuk jest to jeden z głównych kandydatów do spadku z ligi. Takiego scenariusza nie dopuszczają do siebie kibice, którzy przyzwyczajeni są raczej do walki Wisły Kraków o najwyższe cele. Ostatnie sezony i występy ich ulubieńców dają im jednak mocno w kość i bycie fanem Wisły, nie należy obecnie do łatwych, a raczej stresujących chwil.

Lech Poznań wygra w Krakowie z Wisłą?

Tak jak wcześniej wspomniałem, Lech Poznań w rundzie wiosennej rozegrał 5 rywalizacji, w których zanotował zaledwie 2 zwycięstwa. Z pewnością nie jest to bilans, o jakim marzyli piłkarze zespołu rywalizującego o mistrzostwo Polski. Prawdę mówiąc, jedynym pozytywem w grze tego zespołu jest wygrana w Szczecinie z Pogonią. Gdyby przegrali również w tym starciu, to ich aktualna sytuacja byłaby mocna skomplikowana.

Statystyki:

-Lech Poznań wygrał tylko 2 z 5 meczów ligowych po wznowieniu rozgrywek.

-Kolejorz nie przegrał na obiekcie Wisły Kraków od 2015 roku.

-Lech Poznań w ostatniej kolejce przegrał na swoim boisku z Rakowem.

-Wisła Kraków w ostatniej kolejce zremisowała na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

-Wiślacy nie wygrali żadnego meczu w rundzie wiosennej.

statystyki zakłady bukmacherskie pzbuk

Zakłady bukmacherskie na mecz Wisły z Lechem

Nie będzie to sporą niespodzianką, jeśli napiszę, że Lech Poznań jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji w opinii zakładów sportowych. Kolejorz w rundzie wiosennej gra w kratkę, jednak mimo wszystko prezentuje się o wiele lepiej od Wisły Kraków. Dodatkowo na korzyść tego zespołu przemawiają również korzystne statystyki rywalizacji przy Reymonta. Lech Poznań nie przegrał żadnego z 7 ostatnich meczów na tym obiekcie, a dodatkowo zanotował w tym czasie aż 5 wygranych.

Pełną ofertę zakładów bukmacherskich na to spotkanie znajdziesz przykładowo na stronie PZBuk.

Przy okazji możesz jeszcze sprawdzić, w jaki sposób pomóc Ukrainie. Wszystkie informacje na temat legalnych zbiórek i odpowiednich organów znajdziesz tutaj: https://www.gazeta-mosina.pl/2022/pomoc-dla-ukrainy/

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (1)

  • Badylarz
    sobota, 12 mar, 2022, 21:46:55 |

    [Komentarz ukryty, zawierał treści: wulgarne i powszechnie uważane za obelżywe (art. 3 Ustawy o języku polskim); (art. 23 Kodeksu cywilnego);(red.)]

Skomentuj