Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | niedziela, 24 lip, 2022 | komentarze 2

Nocny wypadek dwóch samochodów w Radzewicach

W sobotę, 23 lipca do służb wpłynęła informacja o wypadku na trasie Mosina – Kórnik w miejscowości Radzewice. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia, w nocy z piątku na sobotę, został zadysponowany zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 w Mosinie. – Działania strażaków podczas tego zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, odłączeniu w samochodach akumulatorów oraz oświetleniu terenu działań – informuje mł. asp. Sebastian Koterbiak z JRG-9 w Mosinie.

W wyniku wypadku jedna osoba została przetransportowana do szpitala. – Udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, byli to kierujący pojazdami. Ostatecznie jeden z poszkodowanych został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala – dodaje strażak.

Przyczyny wypadku ustala Policja. Na miejscu, oprócz JRG 9, działały również JRG Śrem, OSP Radzewo, OSP Kórnik, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

Wypadek w Radzewicach

Wypadek w Radzewicach, fot. JRG-9

Wypadek w Radzewicach

fot. JRG-9

Wypadek w Radzewicach

fot. JRG-9

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Dudis
  środa, 27 lip, 2022, 16:19:19 |

  A naczelnik OSP Mosina zastrajkował czy myślał o następnym banerze

  • Gość
   środa, 27 lip, 2022, 16:44:17 |

   A Radzewice zaspały?

Skomentuj