Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 9 gru, 2022 |

Głuszyna: Potrącenie dwóch kobiet oraz dziecka

Dziś (09.12) w godzinach popołudniowych, kierujący samochodem osobowym potrącił trzy osoby oraz uderzył w ogrodzenie w Głuszynie, niedaleko Daszewic. W wypadku poszkodowane zostały dwie kobiety oraz 3-letnie dziecko.

– Na łuku drogi kierowca opla prawdopodobnie nie opanował samochodu i potrącił dwie kobiety oraz 3-letnie dziecko – relacjonuje kom. Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji. Jak dodaje rzecznik prasowy, kobiety w wieku 36 i 38 lat z obrażeniami nóg trafiły do szpitala, a dziecko skierowane zostało na obserwację medyczną. Poszkodowane osoby znajdowały się przy jednej z przydrożnych posesji.

– Nasz zastęp interweniował przy ul. Głuszyna, gdzie kierujący samochodem osobowym potrącił 3 osoby oraz uderzył w ogrodzenie posesji – poinformowali strażacy z OSP Poznań-Głuszyna. – Pierwsze informacje od świadków zdarzenia pozwoliły na podjęcie szybkich działań, które polegały na pomocy w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu KPP [Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – przyp.red] poszkodowanym i ich zaopatrzeniu do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego – dodają ochotnicy. Kierujący oplem był trzeźwy.

Przed nami weekendowe załamanie pogody. Strażacy, biorący udział w akcji zaapelowali o zachowanie ostrożności, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze oraz rozważną jazdę.

Wypadek w podpoznańskiej Głuszynie

Wypadek w Głuszynie; fot. OSP Poznań-Głuszyna

Wypadek w Głuszynie

Wypadek w Głuszynie; fot. OSP Poznań-Głuszyna

Wypadek w Głuszynie

Wypadek w Głuszynie; fot. OSP Poznań-Głuszyna

Wypadek w Głuszynie - potrącenie 3 pieszych

Wypadek w Głuszynie; fot. OSP Poznań-Głuszyna

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj