Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | środa, 10 kw., 2013 |

III Mistrzostwa Zabawy w Judo

W niedzielę 7 kwietnia w Kątach Wrocławskich odbyły się III Mistrzostwa Zabawy w Judo. Organizatorem zawodów była Juvenia Wrocław. Akademia Judo z Poznania jako jedyny klub z Wielkopolski wziął udział w turnieju.

Zawody judo

W zawodach startowało 330 zawodniczek i zawodników z 18klubów. Gościem specjalnym zawodów był Damian Szwarnowiecki- aktualny Mistrz Europy Juniorów i Młodzieżowców. Dobrą formę pokazali zawodnicy Akademii, którzy zwyciężali wiele walk przed czasem, kończąc efektownym rzutem na ippon. Zawodnicy Akademii , które szkolenie młodzieży jest wspierane przez Urząd Miasta Poznań zdobyli 9 medali z 10 startujących osób. Złoty medal wywalczyli: Magda Borowiak 53kg,Natalia Nowaczyk 36kg, Filip Kubiak 55kg, Kacper Kubiak 62kg. Srebrny medal zdobyli: Marta Potocka 37kg, Olga Jarmuż 31kg, Patryk Mansfeld 62kg. Medale brązowe uzyskali: Natalia Frohlig 37kg orz Dawid Gronek 37kg.

Klub Sportowy Akademia Judo w Poznaniu

akademia judo Poznań - zawody

akademia judo Poznań – zawody

zwycięzcy w judo

zwycięzcy w judo

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.9/10 (Głosujących: 17)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo