Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Czytelnicy GMP | poniedziałek, 7 sty, 2013 |

Piotr Reiss zaprasza na treningi w Swarzędzu

Klub Sportowy Akademia Reissa – jedna z największych szkółek piłkarskich w Europie Środkowo-Wschodniej otwiera nową lokalizację w Swarzędzu. Do grona małych zawodników Akademii może dołączyć każde dziecko urodzone między 2001 a 2008 rokiem. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w czwartek, 10 stycznia br. o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Adama Wodziczki, os. Mielżyńskiego 3a w Swarzędzu.

Akademia Reissa

Akademia Reissa to szkółka piłkarska, która została stworzona zarówno dla chłopców i dziewczynek, młodych miłośników futbolu w wieku od 4 lat. Zajęcia prowadzone są przez kadrę ponad 80 wykwalifikowanych trenerów po zagranicznych stażach, w blisko 44 lokalizacjach w całej Wielkopolsce. Swoje piłkarskie marzenia spełnia w Akademii już ponad 2300 dzieci. Od nowego roku, do zawodników Akademii dołączą także dzieci ze Swarzędza.

Piotr Reiss

Pomysłodawcą kuźni młodych piłkarskich talentów jest napastnik Lecha Poznań, Piotr Reiss:

Postawiliśmy na nowoczesny styl szkolenia dzieci. Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy, a głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Wiele klubów już na starcie prowadzi selekcje i odrzuca dzieci, które być może nie mają dziś umiejętności czy sylwetki, a my wiemy, że z nimi warto pracować, bo niewykluczone, że to właśnie one za 2-3 lata zrobią największe postępy.

Bardzo cieszy mnie, że udało nam się otworzyć kolejną bazę szkoleniową właśnie w Swarzędzu. Dzięki temu rodzice mają blisko na treningi. Poza tym organizujemy własne rozgrywki, a w okolicach Swarzędza mamy dużo lokalizacji, między którymi można będzie rozgrywać mecze ligowe. Zawodnikom zapewniamy również wiele innych atrakcji: wszyscy biorą udział w lidze wewnętrznej i okazyjnych turniejach, organizujemy wspólne wyjścia na mecze Lecha i zapraszamy dzieci na wakacyjne obozy – dodaje Reiss.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Marcela Wolfa – tel. 508 670 257, e-mail: m.wolf@akademiareissa.pl lub tel. 502 741 749. Serdecznie zapraszamy!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.9/10 (Głosujących: 17)
Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo