Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Czytelnicy GMP | czwartek, 2 paź, 2014 | 1 Komentarz

Osiedle nr 6 za Moreną

W imieniu nieformalnej grupy „Elegancka Mosina” chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców naszego Osiedla oraz całej Gminy do udziału w warsztatach aktorskich realizowanych w ramach projektu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dzięki pozyskanemu przez nas dofinansowaniu będziemy mogli zrealizować inicjatywę pt. „O teatrze słów kilka.. warsztaty aktorskie prowadzone przez Aleksandra Machalicę oraz grupie improwizacyjną Fruu”.
W ramach warsztatów przeprowadzony zostanie cykl spotkań z aktorem Teatru Nowego w Poznaniu Aleksandrem Machalicą oraz Grupą Inicjatywy Scenicznej Fruuu z Zielonej Góry, która aktywnie działa na rzecz inicjatyw scenicznych na terenie całego kraju (uczestniczyli również w tegorocznym przystanku Woodstock).

Głównym celem realizowanego projektu jest wzrost i wzmocnienie umiejętności teatralnych dla grupy 10 osób w z terenu gminy Mosina. Cele szczegółowe jakie chcemy osiągnąć to rozwój zainteresowań, pracy nad sobą w obszarze przełamania barier pomiędzy aktorem i widzem oraz wzmocnienie umiejętności pracy zespołowej i integracji mieszkańców.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w warsztatach prosimy o zgłoszenie się do projektu i wypełnienie krótkiej ankiety, którą można otrzymać od organizatorów, w BOI Urzędu Miejskiego lub pobrać ze strony www.facebook.com/osiedle.zamorena.
Wypełnioną ankietę należy przekazać do organizatorów lub dostarczyć do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim do 9 października. Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Udział jest bezpłatny.

Warsztaty aktorskie

Warsztaty aktorskie

Szczegółowe informacje dotyczące projektu można uzyskać u lidera grupy–
Dominik Michalak: michalak.d@tlen.pl // tel. 888-357-929 //
Przewodniczącej Osiedla nr 6 – Ireny Rybarczyk tel. 509 411 924
oraz śledząc facebooka Osiedle za Moreną.

Patron działania Grupa Inicjatywna Baranówko GIB

Będzie się działo!

DOMINIK MICHALAK
Lider grupy „Elegancka Mosina”
-Osiedle nr 6 za Moreną-

Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Wasze komentarze (1)

  • Anita
    sobota, 18 paź, 2014, 16:13:30 |

    było świetnie! improwizacje, radosna grupa ;) oby więcej takich zajęć

Skomentuj