Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | poniedziałek, 22 cze, 2015 |

Maraton MTB Mosina 2015

Po rocznej przerwie do kalendarza imprez sportowych w Mosinie wracają rowery. Na Polanie Pożegowskiej w tym roku 28 czerwca odbędzie się III edycja maratonów MTB odbywająca się pod nazwą: „BikeCrossMaraton GogolMTB 2015”

Do pokonania będą dwa dystanse: Mini ok. 30 km oraz Mega ok. 60 km Trasa zostanie wytyczona z wykorzystaniem szlaków rowerowych w główniej mierze na terenie WPN-u. Miasteczko rowerowe zostanie zbudowanie na czas imprezy na Polanie Pożegowskiej. Biuro maratonu będzie czynne w sobotę 27 czerwca w godz, 16-19 oraz w dniu imprezy 28 czerwca od godz. 8.30.

Organizator przewidział wiele cennych nagród. Warto zaznaczyć, że nie trzeba wgrać maratonu, aby do domu wrócić np. z rowerem całkiem niezłej klasy. Nagrody/upominki zostają przyznane w wyniku dodatkowego konkursu wśród wszystkich uczestników niezależnie od zajętego miejsca. Wystarczy wystartować, przejechać wybrany dystans i niezależnie od zajętego miejsca pozostać do końca imprezy na terenie miasteczka.

Można się spodziewać że na starcie pojawi się czołówka wielkopolskich maratończyków walczących w klasyfikacji generalnej.

Więcej informacji na stronie organizatora www.gpmtb.pl

Zapraszamy!

mtb maraton Mosina 2015

mtb maraton Mosina 2015

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.3/10 (Głosujących: 8)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo