Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 1 cze, 2015 |

Szukasz miejsca na szkolenie lub konferencję? Postaw na Jurę Krakowsko-Częstochowską!

Malownicze zakątki Polski nie tylko idealnie nadają się do wypoczynku, ale również coraz częściej przyciągają biznes. Jednym z takich miejsc jest Jura Krakowsko-Częstochowska, która dzięki swojemu dogodnemu położeniu oraz wspaniałym widokom i atrakcjom jest interesującą propozycją do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań firmowych.

Jura Krakowsko-Częstochowska jest zlokalizowana w korzystnym punkcie – dojazd z okolicznych metropolii takich jak Katowice, Kraków oraz Częstochowa trwa tylko około godziny, a podróż z Warszawy zajmuje około 3 godzin. W tym przepięknym miejscu na gości czeka wiele różnorodnych ofert noclegowych w hotelach, które wyposażone są również w specjalistyczne zaplecza konferencyjne i szkoleniowe. Dzięki temu organizacja wydarzeń biznesowych jest w efekcie jeszcze łatwiejsza.

 

Praca i rozrywka w jednym

Okolice pełne ciszy i spokoju sprzyjają pracy, dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się hotele i centra konferencyjne położone z dala od dużych miast. To właśnie w nich można łączyć sukcesywnie pracę z wypoczynkiem, aby w ten sposób uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty. Po zakończonej konferencji czy szkoleniu uczestnicy mogą poświęcić się błogiemu relaksowi, zwiedzaniu czy zabawie i przygotować się na kolejny dzień.

 

Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej znajduje się wiele wspaniałych zabytków oraz popularnych atrakcji turystycznych. Wystarczy tylko wspomnieć o znajdujących się tutaj zamkach na Szlaku Orlich Gniazd, w tym zamkach w Ogrodzieńcu, Bobolicach, Ojcowie, Mirowie czy Korzkwi. Inne ważne atrakcje to ostańce skalne, w tym Okiennik Wielki, Maczuga Herkulesa czy Brama Krakowska. Zapraszają także tajemnicze jaskinie czy wspaniała Pustynia Błędowska, a to tylko początek.

 

Oczywiście, zwiedzanie to nie wszystko, co można robić w tym regionie Polski. Również dostępne są inne atrakcje, na przykład parki linowe, jazda na rowerach, quadach czy zimą szusowanie na białym puchu, dlatego ani przez chwilę nie można się tutaj nudzić. To powoduje, że Jura Krakowsko-Częstochowska jest też często wybieranym miejscem organizacji imprez integracyjnych.

 

Hotel Fajkier zaprasza!

Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, a dokładnie w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc znajduje się Hotel Fajkier. To nowoczesny obiekt kierujący swoje usługi również do klientów biznesowych – przygotowano tutaj dla nich specjalne zaplecze składające się z wyposażonych w pełni sal konferencyjnych. Do dyspozycji są także hall wystawowy, atrium oraz restauracja, bary i noclegi w przypadku organizacji kilkudniowych wydarzeń. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć pod adresem: hotelfajkier.pl.

 logo

Jura Krakowsko-Częstochowska to wobec tego kapitalne miejsce do prowadzenia spotkań biznesowych każdego typu – międzynarodowych konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Dzięki różnorodnym atrakcjom i dostępnemu zapleczu można tu urządzić jedyne w swoim rodzaju wydarzenia, które, o czym warto też wspomnieć, budują wizerunek firmy. Warto w niego zainwestować!

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Felieton

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj