Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Jan Bylczyński | sobota, 26 lis, 2016 | 1 Komentarz

Pomóżmy rodzinie w Rogalinku – do sprzedania motor na szczytny cel

Chcielibyśmy pomóc ofiarom pożaru domu w Rogalinku, wystawiając do sprzedaży motor osoby spokrewnionej z poszkodowanymi, która chce pomóc w ten sposób pogorzelcom. Pieniądze ze sprzedaży będą przeznaczone na remont spalonego domu. Sytuacja rodziny jest bardzo trudna dlatego apelujemy również do czytelników o wszelką pomoc.

Kawasaki VN800 classic z przebiegiem 56tys.  Rok produkcji: 2002.

Motocykl został 2 lata temu sprowadzony, jestem pierwszym właścicielem w kraju. Motor po lekkiej stłuczce i kompleksowej naprawie (wgnieciony tylny błotnik i zbity klosz lampy). Dużo dodatków: kierownica 1050mm, manetki, lusterka, dodatkowe oświetlenie, gniazdo USB, gmole, osłona chłodnicy, oparcie pasażera, stelaże pod sakwy, sakwy boczne i przede wszystkim tłumiki Cobra Drag Pipes nadający maszynie wspaniały dźwięk i wygląd. Posiadam również seryjne tłumiki. W przeciągu minionego roku zostało wymienione: akumulator, olej, filtr oleju, filtr powietrza, płyn hamulcowy. Stan motocykla bardzo dobry. Przygotowany do kolejnego sezonu. Ubezpieczenie i przegląd do września 2017.

Motocykl Kawasaki VN800

Motocykl Kawasaki VN800

Motocykl Kawasaki VN800
Motocykl Kawasaki VN800
Motocykl Kawasaki VN800

Pomoc pogorzelcom

Rodzina z Rogalinka w pożarze straciła wszystko. Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy!!
Każda rzecz jest na wagę złota dla tej rodziny. Dary dla pogorzelców można przynosić do:

1) Zespołu Szkół w Rogalinku, ul. Poznańska 19 – w godzinach pracy szkoły. Osoby do kontaktu: Dorota Wrzalik 796 169 567 lub Edyta Polak tel. 575 439 991.

2) Świetlicy wiejskiej w Świątnikach, ul. Kórnicka 8a od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-20.30, tel. 61 8138 063 bądź w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym z Sołtysem.

W sekretariacie Zespołu Szkół w Rogalinku, ul. Poznańska 19 w godzinach pracy szkoły prowadzona jest również zbiórka pieniędzy.

Numer konta, na który można wpłacać pieniądze dla poszkodowanej rodziny

BANK GBS MOSINA, NR KONTA: 60 9048 0007 2007 0000 0215 0032

z dopiskiem „Pomoc dla poszkodowanych w pożarze Aliny i Pawła Potockich w Rogalinku”.

Potrzebne jest wszystko, począwszy od ubrań (dorosła kobieta – ubrania rozm. 36/38, rozm. obuwia 37; 2 dorosłych mężczyzn – ubrania rozm. duże XL lub XXL; dziewczynka w wieku 16 lat – ubrania rozm. S/M, rozm. obuwia 39/40) po materiały budowlane i wykończeniowe. W domu niezbędna jest wymiana okien, wymiana instalacji elektrycznej, co-wod-kan. Ponadto potrzebne są materiały do wykończenia i urządzenia kuchni, łazienki i pokoi, m.in. płytki, panele, farby, urządzenia sanitarne oraz sprzęt AGD, meble, naczynia. Niezbędne są także środki czystości, chemia gospodarcza, artykuły szkolne, słowem wszystko co jest niezbędne rodzinie do normalnego funkcjonowania.

Dodatkowe informacje na profilach fb:

p. Beaty Tomczak,

Gminnego Centrum Informacji.

Rogalinek - budynek w trakcie pożaru

Rogalinek – budynek w trakcie pożaru, źródło: http://www.kmpsp.poznan.pl/2016-11-24/pozar-budynku-mieszkalnego-w-rogalinku

pomoc_rodzinie_z_rogalinka

Napisano przez Jan Bylczyński opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Jan Bylczyński

Dziennikarz GMP

Wasze komentarze (1)

  • JM
    poniedziałek, 28 lis, 2016, 9:49:22 |

    Straszna tragedia, dobrze, że jest napisane co potrzeba i gdzie można to przynieść.

Skomentuj