Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Natalia Galus | piątek, 22 mar, 2019 | komentarze 2

Tajemnice wystąpień publicznych w Galerii Sztuki w Mosinie

W związku z ogromnym zainteresowaniem wcześniejszą edycją warsztatów, Anna Kochnowicz-Kan zdecydowała się na organizację kolejnej edycji. Spotkanie odbędzie się już 5 kwietnia między 18.00, a 20.00 w Galerii Sztuki w Mosinie. Dlaczego warto wziąć udział w evencie warsztatowym?

W trakcie wydarzenia związanego z pogłębianiem tajemnic wystąpień publicznych, uczestnicy wraz z organizatorką poruszą kwestie związane z pokonywaniem tremy, koniecznością tworzenia scenariusza, sposobie na komunikację, która gwarantuje słuchanie, a także panowanie nad ciałem.

Warsztaty „Dobrze mówić czyli… tajemnice wystąpień publicznych” są bezpłatne. O przyjęciu w szeregi zespołu projektowego decyduje kolejność zgłoszeń. Swoje zainteresowanie można przekazać telefonicznie pod numerem tel. 601 352 142 lub 61 819 15 91.

Wszystkich mieszkańców Mosiny i okolic, którzy są zainteresowani tematem pogłębiania umiejętności związanych z wystąpieniami publicznymi oraz mają możliwość zorganizowania wolnego czasu na udział w warsztatach, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Tajemnice wystąpień publicznych w Galerii Sztuki w Mosinie

Tajemnice wystąpień publicznych w Galerii Sztuki w Mosinie

Napisano przez Natalia Galus opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka

Wasze komentarze (2)

  • Jadwiga
    niedziela, 24 mar, 2019, 23:24:05 |

    Bardzo ciekawa opcja. Muszę się tam wybrać, ponieważ mam bardzo duże problemy z tremą… A występy publiczne to dla mnie katastrofa.

  • Gość
    poniedziałek, 25 mar, 2019, 9:25:03 |

    Bardzo przydatna umiejętność.

Skomentuj