Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 9 mar, 2022 |

Koncert ukraińskiego muzyka w MOK

Już w poniedziałek, 14 marca o godzinie 19 w Mosińskim Ośrodku Kultury zagra Postman – Kostiantyn Pochtar, pochodzący z Kijowa muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista.

Darmowe wejściówki na koncert można odbierać w MOK. W trakcie występu odbywać się będą także licytacje wielu ciekawych przedmiotów, a cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

Muzyk ruszył w miesięczną trasę koncertową po Polsce już 28 lutego. Tak napisał o tym projekcie na swoim funpage’u na Facebook’u:

„Przez następne tygodnie moja muzyka to moja broń! Jutro wyruszam w trasę koncertową po Polsce, która będzie trwała miesiąc. Jeśli będzie trzeba – będzie trwać dłużej. Co tydzień będziemy robić przelew części zarobionych pieniędzy dla walczącej Ukrainy na konto fundacji “Повернись живим” („Wróć żywy”). Screeny z tych przelewów będę publikował na swoich social mediach co tydzień. Dziękuję za pomoc i współpracę Polsce, Polakom i Polkom i bezpośrednio agencji Borówka Music – trasa została zorganizowana w mniej niż 20 godzin. Wygramy i nie zapomnimy o tym. #StandWithUkraine „.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Plakat promujący charytatywny koncert w MOK

Plakat promujący charytatywny koncert w MOK

Lista koncertów ukraińskiego muzyka w całej Polsce

Lista koncertów ukraińskiego muzyka w całej Polsce

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj