Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 6 paź, 2022 |

Październikowy numer trafił do punktów sprzedaży!

Jesień w tym roku chyba wyjątkowo się za nami stęskniła. Płynnie przeskoczyliśmy z letnich ubrań w płaszcze, a lemoniadę zamieniliśmy na herbatę z cytryną. Ale przed nami to, co o tej porze roku najpiękniejsze: prawdziwa, złota jesień. O czym piszemy w tym miesiącu?

Na okładce postanowiliśmy uwiecznić stary most w Rogalinku. To ostatni raz, kiedy gości na naszych łamach – konstrukcja we wrześniu przeszła do historii. Ciepły, jak na wrzesień wieczór spowodował, że na nowym moście przez wiele godzin stali mieszkańcy Rogalinka, wymieniając się wspomnieniami związanymi z budową, wcześniejszą przeprawą promową, uwieczniając na zdjęciach podcinanie kolejnych przęseł mostu.

Na naszych łamach witamy także nową osobę w redakcji – Małgorzatę Sobczak, niezwykle zdolną fotografkę, która uwieczniła klimatyczny wieczór pełen tanga w puszczykowskiej restauracji. Zdjęcia jej autorstwa są przepełnione ogromną pasją. Cieszymy się z tej współpracy i mamy nadzieję, że Gosia nieraz oczaruje Was swoją wrażliwością na łamach naszej Gazety.

Piszemy o zbliżającym się referendum oraz sprawie złamania zakazu prowadzenia działalności gospodarczej przez prezesa spółki basenowej oraz kilku ważnych sprawach, związanych z funkcjonowaniem mosińskiego samorządu.

Wracamy także do tematu atrakcji turystycznych gminy Mosina. Nasz Czytelnik podzielił się z nami ciekawymi spostrzeżeniami w temacie szeroko pojętego promowania gminy.

Zapraszamy do punktów sprzedaży!

Gazeta Mosińsko - Puszczykowska, numer 10/2022.

Gazeta Mosińsko – Puszczykowska, numer 10/2022.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj