Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | sobota, 14 sty, 2023 |

Czym jest co packing?

Co packing czyli inaczej mówiąc konfekcjonowanie towarów jest złożonym procesem, którego rezultatem jest zapakowanie produktu. Copacking to takie zapakowanie danego produktu, aby nadać mu ostateczny kształt, zgodny z oczekiwaniami klienta. Co packing może być procesem, który odbywa się wewnątrz przedsiębiorstwa, na przykład w dziale logistyki lub usługą zleconą firmie, czyli outsourcingiem.

Dla kogo co packing może okazać się opłacalny?

Konfekcjonowanie towarów zlecone firmie zewnętrznej to przede wszystkim niższe koszty związane z brakiem konieczności rozszerzenia działu logistycznego w przedsiębiorstwie. Co packing to usługa skierowana w stronę producentów i dystrybutorów przeróżnych produktów, którym zależy na tym, by pakowanie, przepakowywanie oraz wymiana opakowań uszkodzonych przebiegała sprawnie i na najwyższym poziomie. All About Packaging Sp. z o.o. zadba o każdy, najmniejszy szczegół, by produkty były zapakowane rzetelnie i zgodnie z oczekiwaniami producenta. Konfekcjonowanie to nie tylko pakowanie produktów w opakowania jednostkowe lub zbiorcze, to także tworzenie promocyjnych zestawów, często składających się z kilku testerów produktów. Możliwe jest zlecenie nie tylko usługi pakowania produktów w specjalnie zaprojektowane i przygotowane opakowania, ale także całej dystrybucji do poszczególnych oddziałów firmy lub innych punktów, które będą sprzedawać produkty.

Dlaczego All About Packaging?

Usługi All About Packaging to kompleksowość, rzetelność i doskonała realizacja oparta na świetnym kontakcie z klientem i spełnianiu jego oczekiwań. Firma stawia na jakość i szybką realizację. Zajmuje się nie tylko pakowaniem gotowych produktów, ale także półproduktów, które po co packingu są gotowe do sprzedaży. Dzięki konfekcjonowaniu towarów można realnie zaoszczędzić pieniądze, a to pozwala mniejszym przedsiębiorstwom na lepszy rozwój. Nie muszą oni bowiem spędzać wielu godzin na zaplanowaniu procesu logistycznego, a w tym czasie, gdy All About Packaging zajmie się co packingiem, mogą skupić się na zwiększeniu sprzedaży.

Konfekcjonowanie – szereg zastosowań

AAP to nie tylko pakowanie. Kompleksowa usługa może bowiem obejmować także projekt opakowania, etykiety, foliowanie lub dołączenie artykułów reklamowych do każdej paczki. Wszystko zgodnie z życzeniem klienta. Klienci korzystający z usługi AAP nie muszą martwić się o inwestycje w parki maszynowe w swojej firmie i zatrudnianie nowych pracowników, którzy mieliby zajmować się pakowaniem i projektowaniem. Dzięki temu oszczędzają i mają pewność, że zlecona usługa konfekcjonowania towarów będzie wykonana na najwyższym poziomie. Copacking jest stosowany przez sklepy internetowe, firmy zajmujące się produktami okazjonalnymi oraz inne przedsiębiorstwa, które potrzebują kompleksowej usługi opartej na rzetelności.

All About Packaging to firma, której usługi pozwalają skupiać się klientom na generowaniu zysków, gdyż nie muszą oni martwić się o logistykę w zakresie pakowania i dystrybucji swoich produktów. To wszystko na zasadzie outsourcingu może zrobić AAP.

Mężczyzna zaklejający taśmą karton w magazynie

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj