Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 11 kwi, 2023 | komentarze 4

Groźny wypadek w Puszczykowie. Wśród poszkodowanych dziecko (aktualizacja)

Na drodze wojewódzkiej nr 430, w lesie pomiędzy ulicą Dworcową a Jarosławską w Puszczykowie doszło do wypadku trzech samochodów osobowych. Jak informuje naczelnik OSP Mosina, droga na ten moment jest zamknięta.

Do wypadku doszło około godziny 20, w zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe. – 7 osób poszkodowanych, droga jest nieprzejezdna, objazd przez Puszczykowo – poinformował naczelnik OSP, Michał Kołodziejczak. Wszystkie osoby, które ucierpiały w wypadku zostały zabrane do szpitala.

Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja 12.04, godz. 09:12

Jak poinformowali strażacy z zespołu prasowego Państwowej Straży Pożarnej poszkodowane zostało m.in. ośmioletnie dziecko. Choć droga została odblokowana jakiś czas po wypadku, służby działały na miejscu jeszcze do ranka, następnego dnia. Przyczyny wypadku ustala policja.

Aktualizacja 24.04

– 11 kwietnia br. ok godziny 20:00 na drodze wojewódzkiej 430 kierujący samochodem marki Opel jadąc ulicą Jarosławską w kierunku ul. Dworcowej zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając czołowo w pojazd marki VW Golf oraz jadący za nim pojazd marki Smart. W wyniku tego zderzenia pasażer pojazdu Opel oraz kierujący Smartem zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci prowadzący na miejscu czynności przebadali kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wszyscy byli trzeźwi – poinformował sierż. sztab. Łukasz Kędziora.

Wypadek na DW430. Fot. Pomoc Drogowa Kozłowski Mosina Rogalin.

Wypadek na DW430. Fot. Pomoc Drogowa Kozłowski Mosina Rogalin.

Wypadek na DW430. Fot. Pomoc Drogowa Kozłowski Mosina Rogalin.

Wypadek na DW430. Fot. Pomoc Drogowa Kozłowski Mosina Rogalin.

Wypadek na DW430. Fot. Pomoc Drogowa Kozłowski Mosina Rogalin.

Wypadek na DW430. Fot. Pomoc Drogowa Kozłowski Mosina Rogalin.

Wypadek na DW430. Fot. OSP Mosina

Wypadek na DW430. Fot. OSP Mosina.

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (4)

  • Tej
    środa, 12 kwi, 2023, 8:51:32 |

    Przyczajcie na zdjęciach jakie wielkie płaty szpachli odpadły ze szmelcwagena.

    8
    4
  • Sędzia Kalosz
    środa, 12 kwi, 2023, 8:57:52 |

    Widzę jeździdełko na dachu przy drzewie. Ten pojeździk co wyciąga max 45 km/h zapewne licealista. nie powinien po zmroku tym pomykać poza miastem.

    4
    10
  • Mieszkaniec
    czwartek, 13 kwi, 2023, 13:12:12 |

    Proponuje od samej Mosiny zrobic podwójną ciągłą, zakaz wyprzedzania oraz tak maksymalnie 40km/h a w zabudowanym max 30. Oczywiście wszystko udekorowane choinką znaków po każdej drodzę odchodzącej w bok. Na 100% to poprawi bezpieczeństwo. A… i zapomiałem – kilka progów koło szkoły, pasów itp.

    Poważnie – tragedia tragedią i nie ma co śmieszkować, ale głowna droga dojazdowa Mosina-Poznań to jakaś kpina i parodia głównej arterii dojazdowej.

    7
    6
  • Mieszkaniec2
    niedziela, 16 kwi, 2023, 20:14:15 |

    Do @Mieszkaniec. To bardzo dobry pomysł. To upłynni ruch co przełoży się na skrócenie czasu przejazdu do Poznania. Popieram :)

    1
    1

Skomentuj