Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 18 kwi, 2012 |

Dzień Ziemi – Wielkie sprzątanie „Strzelnicy”

Dnia 22 kwietnia 2012 obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji grupa mieszkańców Osiedla nr 3 postanowiła zorganizować wielkie sprzątanie Parku Gminnego „Strzelnica”. Zapraszamy wszystkich na godzinę 14.00. Każdy uczestnik otrzyma worki do selektywnej zbiórki śmieci oraz rękawice.

Po zakończonej akcji każdy, kto przyłączy się do akcji weźmie do domu miły upominek od organizatorów, planujemy także ognisko z kiełbaskami. Akcję wspierają: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej, Czasopismo „Czas Mosiny”, Urząd Miejski w Mosinie, firma „EKO-PROJEKT” z Poznania, firma „WINDA” s.c. K.Kwaśniewski J.Magin z Łodzi.

Inicjatywa lokalna mieszkańców Mosiny wpisuje się w tegoroczne obchody Dnia Ziemi.

Obchody Światowego Dnia Ziemi w Polsce i nie tylko, w 2012 roku odbywać się będą podczas obchodów Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi ogłoszonego przez ONZ. Światowy Dzień Ziemi '2012 w Polsce obchodzić będziemy pod hasłem „Dobra energia dla wszystkich”.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do tej inicjatywy.

Światowy Dzień Ziemi w Mosinie - plakat

Światowy Dzień Ziemi w Mosinie – plakat

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj