Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Materiały partnera | środa, 14 maj, 2014 |

Międzynarodowy Dzień Rodzin

W czwartek 15 maja 2014r. przypada Międzynarodowy Dzień Rodzin. Z tej okazji zapraszamy Rodziny na Zielony Rynek w Mosinie.

W godzinach od 18:00 – 20:00 odbywać się tam będą liczne atrakcje specjalnie przygotowane na ten cel. Zapraszamy Rodziny do wzięcia udziału w konkursach oraz animacjach, będzie możliwość uczestniczyć w rywalizacjach sprawnościowych, zabawach z chustą animacyjną oraz wspólnym przeciąganiu liny. Najmłodsi będą mieć możliwość skorzystania z malowania twarzy. Całość dopełni oprawa muzyczna, „Pizza Party” – pizza prosto z pieca oraz słodki poczęstunek. Organizatorem spotkania jest Urząd Miejski w Mosinie, partnerami m.in. Stowarzyszenie Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska, Związek Dużych Rodzin Oddział Wielkopolski, Rodzice z mosińskiej „Strefy Rodzica”, Związek Harcerstwa Polskiego w Mosinie oraz Klub II Skrzydła Lotnictwa Taktycznego z Poznania i Klub Garnizonowy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny.

 Międzynarodowy Dzień Rodzin

Międzynarodowy Dzień Rodzin 2014

Serdecznie zapraszamy!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.9/10 (Głosujących: 18)
Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo