Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | niedziela, 11 maj, 2014 | komentarzy 6

Nie tylko dla mieszkańców gminy – Dni Mosiny 2014

Tegoroczne obchody dni miasta organizatorzy zaplanowali na 24 i 25 maja i tradycyjnie zapraszają do czynnego uczestnictwa. Święto Gminy Mosina zostanie zainaugurowane uroczystą Sesją Rady Miejskiej z nadaniem Medali Rzeczypospolitej Mosińskiej w dniu 23 maja. Organizatorzy przygotowują również szereg ciekawych zdarzeń artystycznych, rozrywkowych, rekreacyjnych i sportowych, na które zapraszamy w różnych miejscach gminy ze szczególnym uwzględnieniem plenerowej estrady na Placu 20 Października.

Dni Mosiny 2014

Dni Mosiny 2014

Na scenie wystąpią między innymi Jacek Stachursky z zespołem, Eleni z zespołem, Saszan oraz wielu innych interesujących wykonawców. Bardzo ciekawie zapowiada się koncert i musztra paradna Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych w ramach obchodów święta Mobilnej Jednostki Dowodzenia Operacjami Powietrznymi. Wśród form rekreacyjnych i sportowych zapraszamy do udziału w licznych turniejach oraz biegu „Elegant na Piątkę”.

Szczegółowy program Dni Mosiny 2014r.

Dni Mosiny 2014 - program

Dni Mosiny 2014 – program

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (6)

 • Nie lubię marnotrawstwa
  poniedziałek, 12 maj, 2014, 23:22:20 |

  Moim zdaniem tragedia. Coś mi się wydaje, że to jedna z tych imprez, na które zapraszamy niewiele znaczących „artystów”, byle coś tam zrobić, a pospólstwo niech ma i nie narzeka – bo lepsze to niż nic… A to, że jeszcze można się przy okazji wylansować to już inna sprawa – bo komu potrzebna Orkiestra sił powietrznych? – chyba tylko konserwatorowi zabytków…

 • mieszkaniec
  czwartek, 15 maj, 2014, 11:53:16 |

  Do „nie lubię marnotrawstwa” – no masz rację można by zaprosić… no kogo? Znaczącego? Realnie patrząc, stać gminę na zaproszenie wyżej wymienionych i dobrze. a jeśli komuś się nie podoba, to zawsze może się wybrać na koncert top grupy, ale we własnym zakresie i za swoje piniądze. Czy jesteś pewien,że Twój znaczący artysta spodoba się i zadowli gusty innych? Już się boję Twojego wyboru, bo może to jest Doda albo Ich Troje? Nic nie mam do tych „artystów”, ale nie zadowolą oni moich gustów. Co do Orkiestry sił powietrznych – zachęcam Cię do obejrzenia i posłuchania i zmienisz zdanie! I wierz mi, nie udało Ci się zdeprecjonować Orkiestry w kontekście konserwatora zabytków – to świadczy tylko o Tobie i braku wiedzy. Najlepiej usiąść i nic nie robić – fajną masz dewizę!

  • Nie lubię marnotrawstwa
   piątek, 16 maj, 2014, 9:11:26 |

   Do mieszkańca – chciałem tylko upomnieć, że „gwiazdy”, których tak bronisz będą śpiewały właśnie za m.in. moje pieniądze… dlatego tym bardziej przykre, że kolejny raz zostaną one zmarnowane… Jeśli chodzi o orkiestrę jest niewiele osób, które lubią tego typu dudnienie – pewnie dlatego niewiele słychać o działalności komercyjnej takich zespołów – osobiście uważam to za szczyt kiczu i żenady. Ale rozumiem, że mosińscy PR-owcy mogą uważać inaczej, a organizatorzy żyć z przekonaniem, ze kolejny raz odwalili kawał dobrej roboty. Pozdrawiam

 • stary mieszkaniec
  piątek, 16 maj, 2014, 10:43:36 |

  Widzę że niektórzy skupili się tylko na występach estradowych zapominając o pozostałych dość dobrych innych propozycjach. Wiadomo że wszystkich się nie zadowoli lecz przypatrując się propozycjom tegoroczne obchody Dni Mosiny zapowiadają się obiecująco. Wypada życzyć dobrej bezdeszczowej pogody.

 • mieszkaniec
  piątek, 16 maj, 2014, 20:17:51 |

  Do „nie lubię marnotrawstwa”, upomnieć kochany, to ty możesz własną żonę (jeśli ci na to pozwoli). Nikt nie ciągnie cię na siłę na imprezę i wierz mi, że z tobą czy bez ciebie kto będzie się miał bawić – będzie się bawił! Ja nikogo nie bronię, występujący akurat nie są w moim guście, ale wokół mnie są inni ludzie i niech się bawią. Co do mnie, to nie wiem czy w tym czasie w ogóle będę w Mosinie. Zaangażuj się choć raz w organizację takiej imprezy i zobaczymy, czy nie jest to kawał roboty, dobrej roboty.Żenadą są tylko twoje słowa. Stary mieszkańcu, życzmy sobie i innym słonecznej pogody!

 • Nie lubię marnotrawstwa
  sobota, 17 maj, 2014, 8:19:18 |

  Z tonu wypowiedzi przypuszczam, ze jest Pan jednym z tych niemiłych i nieużytecznych pracowników urzędu (lub bardzo blisko). Dziwie się, że tak pyskate i protekcjonalne osoby utrzymywane są z podatków podatników. Miejmy nadzieje, że po wyborach staniecie w kolejce po zasiłek!

Skomentuj