Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 28 lip, 2014 |

Lokal do wynajęcia w Mosinie

W kamienicy przy ul. Wawrzyniaka 9 w Mosinie działa Notariusz i Adwokat. Niedawno rozpoczęła działalność firma kurierska (na Polskę i Europę). Do zagospodarowania jest jeszcze ok. 35 m. kw. powierzchni na parterze budynku, obok Notariusza, z wejściem od ulicy (wjazd dla inwalidów). Stuletnia kamienica po kapitalnym remoncie położona jest w jednym z najbardziej eksponowanych punktów miasta, przy głównym skrzyżowaniu (Poznań- Śrem – Czempiń), w pobliżu przychodni zdrowia, dworca kolejowego, ratusza. Na pierwszym piętrze mieści się redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.


W rozwoju nowego biznesu zapewniona zostanie bezpłatna pomoc właścicielom poszczególnych firm poprzez promocję w gazecie, zarówno w wydaniu papierowym jak i elektronicznym, a także w Internecie na stronie głównej www.gazeta-mosina.pl Będą to: reklama, artykuły sponsorowane, wywiady z właścicielami firm lub inne formy promocji, według życzenia. Z internetowego wydania gazety korzysta już ok. 1000 czytelników dziennie plus wydanie papierowe na gminy Mosina i Puszczykowo – 2500 egz.. Zapraszamy do rozmów osoby prowadzące biura rachunkowe, ubezpieczeniowe, doradcze itp. Może też tutaj powstać pracownia architektoniczna, filia banku, biuro nieruchomości czy biuro podróży. Jesteśmy otwarci także na inne propozycje. Tel. 660 031 893

Lokal do wynajęcia ul. Wawrzyniaka w Mosinie - kamienica Świetlik

Lokal do wynajęcia ul. Wawrzyniaka w Mosinie – kamienica Świetlik

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.8/10 (Głosujących: 23)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo