Spotkanie ws. przychodni przy ul. Dworcowej

W czwartek, 6 lutego o godz. 15 w Mosińskim Ośrodku Kultury spotkają się strony konfliktu związanego z budynkiem przychodni przy ul. Dworcowej. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej nie doszło do rozmowy i pojednania, ponieważ nie przybyła spółka, która wygrała przetarg na budynek.

Przewodniczący Rady uznał, że w rozmowach powinny uczestniczyć wszystkie zainteresowane strony i zaproponował spotkanie w powyższym terminie. Przybędą  także władze Gminy i radni Rady Miejskiej. Czy znajdą jakieś wyjście z tej patowej sytuacji?

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Festiwal Opowieści Podróżniczych PodróŻyj

PodróŻyj po raz czwarty. Mosina zaprasza na weekend z podróżnikami

W weekend 13 i 14 czerwca Mosina po raz czwarty będzie gospodarzem Festiwalu Opowieści Podróżniczych …

Dodaj komentarz