Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | wtorek, 3 cze, 2014 |

Zostań Liderem projektu SZLACHETNA PACZKA w rejonie Mosina/Puszczykowo!

Co roku w całej Polsce kilkuset liderów organizuje projekt SZLACHETNA PACZKA. Każdy z nich kieruje zespołem wolontariuszy i niesie pomoc dla najbardziej potrzebujących w swojej okolicy. Angażując innych ludzi w mądrą pomoc, liderzy realnie zmieniają społeczność, w której żyją.

Tylko w 2013 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 17 684 rodzin w potrzebie, czyli do ponad 70 tys. osób żyjących w niezawinionej biedzie – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych. Łączna liczba zaangażowanych w projekt – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie – sięga ponad 617 tys. osób.

Także w rejonie Mosina/Puszczykowo szukamy lidera, który zorganizuje projekt. Doświadczenie bycia liderem to wspaniała okazja, aby sprawdzić się w działaniu, rozwinąć cenione na rynku pracy kompetencje: zarządzania zespołem, komunikacji, organizacji i motywowania a przede wszystkim poczuć wielką radość z niesienia mądrej pomocy. Zgłosić można się przez stronę www.superw.pl, do 15 czerwca.

szlachetna paczka logo

szlachetna paczka logo

Zgłoś się już dziś! Bez Ciebie SZLACHETNA PACZKA w Mosinie/Puszczykowie nie będzie miała szansy ruszyć!

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Skomentuj