Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 22 wrz, 2015 | komentarze 2

Czyżby urodziła się nam przyszła policjantka?

Poród w komisariacie Policji w Mosinie

– Około godz. 3 w nocy z soboty na niedzielę 20 września st. sierż. Krystian Biniarz i sierż. sztab. Michał Dąbkiewicz zjechali do komendy na przerwę w służbie, informuje Karolina Michałowska z komisariatu Policji w Mosinie. – Kiedy policjanci usłyszeli hałasy na dworze, wybiegli przed komisariat. Zobaczyli kobietę w zaawansowanej ciąży, Natalię Matuszak.

Był przy niej teść, który bał się, że nie zdąży dojechać na porodówkę do Poznania, dlatego przyjechał na Policję. Policjanci zaprowadzili panią Natalię na komisariat i powiadomili pogotowie ratunkowe w Ludwikowe. Zaczęła już rodzić. Rozłożyli więc karimaty, koce, które mieli pod ręką i położyli na nich rodzącą. Na szczęście w tym momencie przyjechał lekarz… I tak o 3:40 na świat przyszła Lena. Dziecko jest zdrowe i obecnie przebywa z mamą w szpitalu.

Serdecznie gratulujemy mieszkańcom Mosiny, Natalii i Arturowi Matuszakom, narodzin drugiego dziecka w nietuzinkowym miejscu…. A może kiedyś córka zechce zostać policjantką? (red.)

komisariat Policji w Mosinie

komisariat Policji w Mosinie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Many
    wtorek, 22 wrz, 2015, 13:08:15 |

    Ja bym dał jej na imię: Smerfetka :)

  • Ola
    wtorek, 22 wrz, 2015, 13:27:01 |

    Gratulacje dla policjantów, rodzicom oraz dla Leny – może w przyszłości zasili szeregi naszej dzielnej policji.

Skomentuj