Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 1 cze, 2015 |

Wrocławskie osiedle – 6 Dzielnica

Jakiś czas temu, w stolicy Dolnego Śląska, zaczęła powstawać nowa, 6 Dzielnica miasta. Deweloperzy, chcąc zachęcić do osiedlenia się we wrocławskich Żernikach, postawili na nowoczesny i ekologiczny wygląd nowych domów. 6 Dzielnica Wrocławia to unikatowy projekt Adama Mańczaka, który zainspirowany schematem harmonicznym w muzyce jazzowej, postanowił zaprojektować innowacyjne i niezwykle atrakcyjne osiedle dziesięciu domków jednorodzinnych, dając podwaliny kolejnej, 6 dzielnicy miasta.

W zgodzie z naturą

Pochlebne opinie o 6 Dzielnicy we Wrocławiu pojawiły się już na samym początku rozpoczęcia budowy. Wynika to z faktu, iż zastosowano specjalne, nieco grubsze ściany o niskim czynniku przenikalności, które zostały odizolowane i ocieplone. Pozwala to na utrzymanie ciepła w okresie zimowym, zaś dzięki gruntowym wymiennikom ciepła w połączeniu z nowoczesnym systemem wentylacyjnym w okresie letnim w środku mieszkania jest chłodno i przyjemnie. Warto podkreślić, iż to nie ekstrawagancki wymysł architekta, lecz nowoczesne rozwiązanie mające na celu ochronę naturalnego środowiska oraz obniżenie rachunków za prąd i ogrzewanie. Należy mieć na uwadze, iż Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udziela dopłaty do zakupu energooszczędnego domu w kwocie do 30 000 zł. Pozytywne opinie o 6 Dzielnicy są więc w pełni zasłużone.

Unikatowa architektura

Deweloper 6 Dzielnicy postanowił się skupić na wkomponowaniu szeregowych domków jednorodzinnych tak, by nie zakłócać tradycyjnej architektury miasta. Tak więc 6 Dzielnica we Wrocławiu bardzo dobrze koresponduje z takimi obiektami jak Stadion, a także willowymi zabudowaniami, które pojawiły się na ulicach miasta w ostatnich kilkunastu latach. Dodatkowo, przy zakupie mieszkania, klient za darmo otrzyma indywidualny projekt ogrodu autorstwa dr inż. Kamili Adamczyk, który ma na celu odpowiedni dobór roślin wytwarzających tlen i jonizujących ujemnie powietrze, jakie znacząco wpływa na samopoczucie mieszkańców. Deweloper 6 Dzielnicy, czyli polska firma Diamond Properties, może pochwalić się wcześniejszym sukcesem Renesansowych Apartamentów, czyli mieszkań w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Prusa we Wrocławiu. Szereg zadowolonych klientów potwierdza profesjonalizm i niezawodność firmy, dlatego także w przypadku 6 Dzielnicy opinie z pewnością zaskoczą niejednego sceptyka wrocławskiej inwestycji.

Promocje dla nabywców

Wiele osób, myśląc o zakupie własnego mieszkania, rezygnuje z kupna domu sądząc, iż pociąga to ze sobą o wiele większe koszty. Wbrew pozorom, 6 Dzielnica we Wrocławiu przyciąga nie tylko nowoczesnym i ekologicznym wzornictwem, ale przede wszystkim niezwykle atrakcyjną ceną, ponieważ jego cena wynosi poniżej 3600zł na metr kwadratowy. Do końca maja trwa promocja, dzięki której można zaoszczędzić ponad 70 000zł, jeśli klient zdecyduje się na wpłatę 100% ceny. To bezpieczne rozwiązanie, bowiem deweloper 6 Dzielnicy ukończył już 99% wszystkich czynności, dlatego też klient nabywa pewny produkt.

 Wrocławskie osiedle - 6 Dzielnica

Wrocławskie osiedle – 6 Dzielnica

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.3/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo